הרצאות מעניינות

אין ספק כי החיים של כולנו במרוץ מטריד שהמטרה שלו היא להספיק כמה שיותר בזמן קצר, אך לעיתים הזמן לא לטובתנו ולצערנו או שמחתנו, אנחנו לא מודעים לזמן שנשאר לנו לרוץ. בכדי שלא נצטער בעתיד על מה שלא הספקנו, כדאי לעצור את המרתון ולקחת כמה נשימות של רוגע, ליהנות מחוויות חדשות ולהיפתח לדברים שעדיין לא הספקנו לנסות כמו הרצאות מעניינות בהנחייתו של שוקי זיו, שמוכיח שהזמן הוא רק פקטור ואנחנו אלו שמחליטים כיצד הוא יחלוף. זיו ששכל את בנו בנסיבות טרגיות, החליט שהוא ממנף את הצער שלו למקומות טובים ומסייע לאחרים לקבל את הכאב בצורה יוזמת ולא לשקוע בדיכאון. בכל הרצאה הוא מוכיח כי ניסיון חיים עושה את שלו, מה שמאפשר לאחרים לקבל במתנה את דבריו ואת המסרים שהוא מעביר.

להעניק חיים

אחד מהמסרים החשובים ביותר שהוא החליט להעביר הלאה, הוא המסר של החיים שאומר כי עלינו לחיות במלוא מובן המילה, כמה שיותר כי החיים הפכפכים ואין לדעת מה יוליד המחר. שוקי זיו תומך בהשתלת איברים ומסייע לאחרים להבין כמה חשוב זה לתרום ולהיות חלק ממעגל האנשים שמחזיקים בכרטיס אדי. אומנם זיו איבד את בנו ולא הייתה לו דרך להציל אותו או להעניק לו חיים, אך יחד עמו הוא הצליח להעניק חיים לבני אדם אחרים, שיזכרו את המחווה האדירה הזו עד יומם האחרון. בישראל הסיטואציה יותר נוקשה משאר העולם, זאת מאחר שאנחנו חיים במדינה שמתנהלת על ידי הדת. אין זה מובן כיצד הדת היא זו שגורמת רוב הזמן לביטול השתלת איברים, אם בכך ניתן להציל נפש יהודייה, אך זה כבר וויכוח למקום אחר.

נתינה וקבלה

הרצאות מעניינות מאודאם גם אתם מעוניינים להיפתח לעולם חדש של שיח קולח, סיפורי חיים מרגשים וכמובן הרצאות מעניינות לא רק על תרומת איברים, אלא על החיים ועל הדרך הטובה ביותר לאהוב אותם למרות הכול, כדאי להגיע להרצאות של שוקי זיו, לשבת בכיסא וליהנות מזמן איכות וכן מאתנחתא מהמרוץ האישי שלכם. זיו מעביר הרצאות מעניינות לקהלים שונים, אם לקהל של בני נוער בבתי ספר או אם לקהל מבוגר שחלקו מתמודד עם השכול. בכל הרצאה הוא מצליח לחדש לכל אחד מושגים נוספים לחיים, משנה את הפרספקטיבה ומצליח לשכנע כי מה שהוא אומר, זו הדרך הטובה ביותר. החיים שלנו הם מתנה, שכדאי לשמור עליה מכל משמר וכמובן לבטח אותה, מאחר שאף אחד אינו מבטיח לנו שהחוויות שלנו תמיד יהיו חיוביות, למרות שאנחנו מייחלים לכך בכל עת. זיו מסביר כי מהות החיים היא נתינה וקבלה וככל שנלמד לתת כמו שאנחנו יודעים לקבל, כך גם העולם יהיה הרבה יותר הרמוני ושלם. תאהבו את החיים ותחיו בשלום עם עצמכם, אל תחכו למחר ותתחילו כבר היום!