אבישי זיו- האדם ופעילותו

אבישי זיו הוא מהאנשים שמהווים דוגמא של נתינה ללא צורך בתמורה, ומה הכוונה? אבישי זיו חווה אירוע טראגי וזה מות בנו בתאונת דרכים קטלנית. הכאב הפרטי והאישי הפך את אבישי זיו לפעול בדרך אחרת וזה אומר לקבל החלטה אמיצה הוא ומשפחתו ולבצע תרומת איבריו של הבן המנוח. ללא ספק מדובר בצעד בעל עוצמה גדולה וע"י כך אבישי זיו בעצם נותן חיים לזולת- דבר שכלל לא מובן מאליו בעיקר ברגעי עצב וצער כה גדולים.

אבישי זיו

אבישי זיו

אבישי זיו פועל ועושה ככל שנדרש להביא את המקרה הטראגי והקשה שלו לקהל הציבור ובזאת להראות שיש דרך נוספת בסיוע לאחרים ללא כל תמורה. בעזרת מתן הרצאות בנושא תרומת איברים מאפשר אבישי זיו להיחשף לעולמו הפרטי כיצד עמד בניסיון הקשה כל כך ובהחלטה הגורלית לתרום את איבריו של הבן. הרצאותיו המרתקות לא נותנות מקום לספק קטן ואנשים אשר משתתפים בהרצאות שלו נשארים פעורי פה ואופן הסתכלותם על החיים לפני ההרצאה ולאחריה בהחלט שונה.

 בזכות עצמו

אבישי זיו פועל במישור הפרטי ואינו נתמך באף ארגון, הוא מבצע את ההרצאות שלו, הפעילות שלו והאנרגיות שלו ליצור מודעות גדולה יותר לתחום תרומת האיברים. הוא יודע וראה זאת במו עיניו כיצד ניתן להציל חיים של אנשים בעזרת תרומת איברים הוא בעצמו חווה את התהליך ועד היום האנשים שקיבלו חיים חדשים בזכות תרומת איבריו של הבן נמצאים בקשר עם המשפחה. מדובר על אדם שפעל בזכות עצמו ודבר לא מנע ולא מונע ממנו לעורר את הנושא ולחשוף אותו בפני הציבור. הרצאותיו כיום הם מושא להערצה והוא מעביר אותם בפני מגוון רחב של ציבור כמו : חיילים, רופאים, אנשי חינוך, ועוד.

 לא להיות אדישים לנושא תרומת איברים

גם אם ולו מעט נושא תרומת איברים, הצטרפות לכרטיס אד"י וכדומה הם דברים שאתם מזדהים עימם, זה הזמן להגיע ולשמוע את ההרצאה המעוררת השראה ושואבת כוחות לכל הציבור, בתום ההרצאות שהוא מעביר בעצם הקהל יוצא מחוזק ובעזרת המודעות לתחום זה הצלת חיים היא לא משהו של מה בכך אלא משהו הכרחי שטבוע בכל אדם. אי אפשר לצאת מההרצאה של אבישי זיו ולהישאר אדישים לחיים. אבישי זיו בחר במינוף העצב והצער והפך אותו לשליחות של ממש ואתם יכולים להיות חלק מהציבור שימשיך ויעביר את זה הלאה. ללא ספק מדובר על אדם מיוחד עם כוח רגשי ונפשי גבוהה מאד, וכאשר מדובר בתחום של נתינה ועזרה לזולת, אבישי זיו תמיד יהיה שם ויעשה את הטוב ביותר.

 רוצים להשתתף עוד היום בהרצאות מרתקות של אבישי (שוקי) זיו?
זה הזמן והמקום לתפוס כיסא ולהגיע להרצאות שלו. למידע ופרטים נוספים מוזמנים לפנות אליו ישירות.