אודות שוקי זיו

חייו של שוקי עברו טלטלה עם מות בנו עידו בתאונת דרכים. לאחר התאונה שוקי ומשפחתו החליטו החלטה אמיצה: הם תרמו את איברי בנם לאנשים אשר נזקקו לתרומת איברים. מאז ועד היום שוקי עושה כל שניתן על מנת שעוד משפחות ועוד אנשים יבחרו לנצח את סופיות החיים על ידי המשכיותם בתרומת איברים. שוקי מעניק הרצאות מרתקות אודות הניסיון האישי שלו, ניסיון אשר כל אחד מאתנו יכול להזדהות אתו, להסכים אתו, לחוש כלפיו עצב או כעס. ניסיון שיותר מכל הוא דוגמא ניצחת לרגעים הקשים והיפים שלנו כבני אדם.

שוקי זיו הוא אדם פרטי. את מיטב זמנו והמרץ שלו הוא מקדיש לטובת החברה בה אנחנו חיים. יש לו מטרה אחת פשוטה: לגרום לאנשים לתרום איברים. שוקי יודע איך תרומת איברים יכולה להציל חיים ולכן הוא פועל; הוא מעביר הרצאות רבות בפני בני נוער, בתי ספר, חיילים, רופאים, פנסיונרים, אנשי רוח ומי לא? כל מי שהוא אדם וכל מי שאכפת לו מאנשים, שוקי ישמח להעביר בפניו הרצאה מטלטלת מבחינה רגשית שאחריה לא ניוותר אדישים.

אם אנחנו רוצים לשמוע הרצאה בעלת ערך מוסף ומוסר השכל זוהי ההרצאה בשבילנו. במקום בו אנשים בוחרים לוותר שוקי בוחר להילחם, במקום בו אנשים בוחרים בייאוש שוקי בוחר בתקווה ובמקום בו יש מוות שוקי בוחר להמשיך את החיים! 

 

 

שוקי-זיו.jpg