הזמנת הרצאות למסגרת של חוג בית

אנשים רבים לוקחים חלק בחוגי בית כדי להעשיר את עצמם, כי האמת היא, שלא תמיד המרדף אחרי העבודה והכסף בחיי היום יום יכול להעשיר אותנו מספיק. זה נכון, יש לנו הרבה מחויבויות בכל יום שאיתן אנחנו צריכים להתמודד, בין אם זה הילדים, המשפחה או דברים אחרים, אך מידי פעם כדאי לקחת חלק במסגרת כמו חוג בית ולשמוע הרצאות מרתקות. בדרך כלל אל חוגי בית מזמינים אנשים שיוכלו להעביר לקבוצה של אנשים הרצאות בנושאים שונים, וזה בכלל לא משנה על כמה אנשים מדובר. יש חוגי בית שבהם יש מעט אנשים ויש חוגים גדולים יותר, אך מה שחשוב באמת זה הנושא של ההרצאות, ולא תמיד מדובר על הרצאות מספיק מעניינות. הרצאה טובה היא לא רק כזאת שגורמת לנו לחשוב או להתרגש, אלא היא כזו שגם גורמת לנו לפעול בשלב כזה או אחר, ולכן הבחירה הטובה ביותר היא להזמין את שוקי זיו.

חוג בית שתצאו ממנו שונים מאיך שנכנסתם אליוחוג בית

אם אתם תוהים מדוע כדאי להזמין דווקא את שוקי זיו להרצאות של חוג בית ולא אנשים אחרים, אז כדאי שתדעו ששוקי הוא אדם שעבר טראומה, ומתוך הטראומה הזאת הוא גדל וצמח. אין ספק בכך שאחד מהדברים הקשים ביותר שעלולים לקרות לאנשים בחיים זה לאבד את הילדים שלהם, וזה בדיוק מה שקרה לשוקי כשבנו היה בן 26 ונהרג בתאונת דרכים. אם חשבתם שהרצאותיו של שוקי עוסקות בנהיגה זהירה הרי שאתם טועים, כי למעשה הרצאותיו עוסקות באחד מהצדעים החשובים ביותר שנוכל לעשות למען האחר: תרומת איברים. אחרי התאונה שוקי, ביחד עם אשתו, החליט לתרום את איבריו של בנו, ובכך הוא הציל לא מעט אנשים, ומאז חייו וגם חייו מקבלי התרומות השתנו ללא הכר.

הרצאה שמניעה לפעולה

לא כל חוג בית שאליו נזמין מרצה כזה או אחר יהיה באמת משהו בלתי נשכח, כי זה תלוי במה עוסקת ההרצאה וזה תלוי מי מעביר אותה. במקרה של שוקי זיו אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר על חוויה שלא תוכלו להישאר אדישים אליה, וההוכחה לכך היא שרבים יוצאים מהרצאה ומייד חותמים על כרטיס אדי. זה ברור שאת הטראומה ששוקי עבר אי אפשר לתקן כי בנו לא יחזור עוד לעולם, אך הידיעה שהוא הצליח להציל חיים של מישהו שאחר וכי במותו הוא שיפר את איכות החיים של אנשים רבים, היא ידיעה מרגיעה ומשמחת. תרומת איברים זה אחד מהדברים החשובים ביותר שנוכל לעשות בתור אנשים שחיים בחברה אנושית, והגיע הזמן שכולנו נתנתק קצת מערכים אחרים שמנהלים את החיים שלנו ונתחיל לחשוב על האחר. אחרי הרצאות של שוקי אנשים פועלים ולא רק מתרגשים, וזה ההבדל בין הרצאותיו ובין הרצאות אחרות, ולכן כדאי להזמין אותו לחוגי הבית השונים.