הרצאות העשרה לאירוע

microphone-2316268_640לכל אדם תחומי עניין ותחביבים משלו, אשר מרתקים ומאתגרים את מחשבתו ומעוררים בו עניין. הרצאות העשרה הן נושא יקר לכל אדם, כאמור אם מדובר בנושא המדבר אליו. ולמרות אלו, ניתן לומר די בביטחון שכאשר מדובר באדם המרצה מתוך ניסיון האישי, וחוויות מהיום יום שבאמצעותם למד, החכים והתפתח – הקהל יאזין בעניין ואף יהיה שותף פעיל להרצאה. על המרצה כן לדעת כיצד להתאים את ההרצאה לסוג הקהל, על מנת לדבר אליו בצורה הטובה ביותר ולסייע לצופים להפיק את המיטב ממנה.

 

הרצאות העשרה לאירוע – ערך מוסף לכל

הרצאות העשרה יוכלו להשתלב נהדר בכל אירוע שהוא, מהסיבה שמדובר ברובד עמוק יותר, שובר שגרה שייצור עניין בקרב כל המוזמנים:

  • אירועי חברה, כנסים וימי גיבוש לעובדים – כיום, מנהלים רבים בעולם העסקים מודעים ליכולתן של הרצאות מעניינות בנושאים הקשורים לעבודה, לתחום בו הם עוסקים ועוד, להעניק לעובדים מוטיבציה וכלים נוספים לשיפור עבודתם וייעול סדר העבודה. מדובר כמו כן בצעד המראה על רצונו של הארגון להשקיע בעובדים, ולתת להם הרבה יותר מאשר עוד תלוש משכורת כל חודש. גם אם נדמה שהההרצאות עצמן אינן קשורות באופן ישיר לעבודה, בסופו של דבר הן עוסקות בנושאים שבאופן עקיף יוכלו לסייע לעובדים להניב פירות מעבודתם.

 

  • בתי ספר, תנועות נער, ימי עיון לבני נוער – גיל ההתבגרות ידוע כלא פשוט; זהו החבל הדק שבין היציאה לעולם המבוגרים וגילם הצעיר עדיין של בני הנוער. אחת הדרכים לחשוף את בני הנוער לידע וכלים שיסייעו להם ביציאה בטוחה יותר לעולם האמיתי, היא אותן הרצאות מרתקות ומעניינות הקשורות בגיל ההתבגרות, במעבר מילדות לבגרות, ועוד. יש לזכור שאחת הדרכים להשפיע באופן חיובי על בני הנוער הוא לדבר אליהם בגובה העיניים, לרצות לשמוע את דעותיהם וליצור מרחב בטוח עבורם ללמוד ולשתף.

 

הרצאה שמתאימה לכם בול

כפי שודאי הבנתם, אין ספק שלנושא ההרצאה יש משקל כבד בתשובה לשאלה 'האם ההרצאה תצליח ליצור עניין?'. שמי שוקי זיו ומנסיוני האישי, החוויות שלמדתי על בשרי יצרתי קשת רחבה של הרצאות שעוסקות בחיים האמיתיים, בגובה העיניים ועם מוסר השכל ממנו כל אדם בכל שכבת גיל, יוכל לקחת לעצמו את הכלים שהוא רואה לנכון לעצמו. אשמח ליצור עבורכם הרצאה מרתקת ומאתגרת, שתיצור שיח ועניין בקרב המשתתפים לאורך זמן, ותעניק להם כלים אמיתיים להתמודדות עם אתגרי החיים.