הרצאות העשרה – מרגש, עצוב ושמח

כל אדם שעבר טראומה קשה בחייו, מבין מהו הערך האמתי של החיים ולפיכך חי כל יום את חייו כאילו זה היום האחרון. שוקי זיו עבר חוויה מאוד קשה ומצערת, האובדן הקשה מכול, אובדן בנו. למעשה מה שגרם לו לחזור לחייו ולנהל אורח חיים נורמאלי, היא דרך החיים החדשה בה בחר לחיות, להעניק, להקדיש ולראות את העזרה לזולת בראש מעייניו. הרצאות העשרהלאחר שהיה מעורב בתרומת איבריו של בנו לחולים שקיבלו את חייהם במתנה, הוא הבין כמה משמעותית וברת עוצמה האופציה הזו, של תרומת איברים. מאז, הוא נותן את כל כולו למען המטרה הנעלה הזו, לשכנע כמה שיותר אנשים שחתימה על כרטיס תרומת איברים, היא צעד מאוד חיוני ומציל חיים. הוא מחלק את זמנו בכנסים, חוגי בית, פגישות אישיות וכן הרצאות העשרה רבות המתאימות לכולם.

להתכונן למחר

הרצאות העשרה הללו הן נכס גדול לכל מי שמעוניין לדעת קצת יותר ואף להבין את הנושא ממבט אישי ומבין. מאחר שבישראל מדובר בנושא מאוד רגיש לדת היהודית, חשוב לשבור כמה סטיגמות ולהסביר לכל מי שסקפטי, כי מדובר בתרומה גדולה שלא רק תזכה את נשמתו של התורם בחיים האלו, אלא תעניק לו ברכה לעד בעולם הבא. החיים של כולנו כל כך דינאמיים ואין אנחנו יודעים מה מצפה לנו מחר, לכן חשוב להיות מוכנים לכול ולהאמין כי בסופו של דבר הכול מסתדר. הרי ככל שיותר אנשים יתמכו בתרומת איברים, כך גם אנחנו נוכל להינצל, במקרה ונזדקק חלילה לתרומה. ככל שנחכים יותר בתחום ונבין את ההשלכות, כך נוכל לשכנע גם אחרים כי זה הוא המעשה הנכון לעשות, למרות הרעש הגדול שמתחולל סביבו.

הרצאות העשרה עם ניסיון אישי

הרצאות העשרה של שוקי זיו הן לא עוד הרצאות יבשות ומשעממות כפי ששמעתם באוניברסיטה או מפיהם של פרופסורים שונים, אלא הרצאות עם תוכן מרגש, מידע מאוד חשוב שעובר אליכם בצורה מאוד אטרקטיבית ומעניינת, מפיו של אדם בעל ניסיון אישי וסיפור חיים עצוב וגם שמח. זיו חולק את המסע שלו עם אחרים בכדי לאפשר להם להבין בדרך חיה יותר את המשמעות בתרומת איברים וכי למרות שכל אחד מאיתנו חושב שהוא לא יעזור הרבה אם יחתום על כרטיס התרומה, כל תרומה עוזרת באופן משמעותי ויכולה להציל חיים של מספר אנשים ולא רק אדם אחד. ארגנו לעצמכם ערב שונה ממה שאתם רגילים, וותרו ליום אחד על הבילוי בקולנוע או בסטנד אפ ותגיעו להרצאה של שוקי זיו, רק אז תוכלו באמת להעריך כל סרט וכל סטנד אפ אליו תלכו. אין ספק כי אנחנו לא רואים היטב את החיים עד שאנחנו מבינים כי ניתן לאבד אותם.