הרצאות העשרה עם מסר לחיים

בעולם החומרי והממוחשב שאנו חיים בו, לרגע אנו שוכחים מה בעצם המהות העיקרית שלנו ביקום, פשוט לחיות, לחיות פשוט!
שגרת היום היא טובה וזה נכון, אך לעיתים המרוץ הזה לא מאפשר לנו להביט לצדדים וחוסם לנו את שדה הראייה הרגשי, הקיומי, והחברתי. מרוב שאנו עסוקים כל כך בשגרה החיים החברתיים , עזרה לזולת, ונתינה הם מושגים שנשכחו.

הרצאות העשרה

הרצאות העשרה

אז מה אפשר בכל זאת לעשות כדי באמת לחיות את החיים באופן שבו לא החומריות היא זו שתתכתב עם סדר היום אלא סיוע, נתינה ועזרה לזולת יהיו החלק העיקרי בהם? ישנו אדם שוקי זיו אשר במהלך חייו חווה טראומה נוראית והוא שכל את בנו בתאונת דרכים שלצערנו לא יצא ממנה. סיפורו הטראגי הצית בו זיק של תקווה בזכות כרטיס אד"י כיצד?

 כרטיס שמציל חיים

לאחר הידיעה הנוראה על מות הבן. אסף עצמו שוקי והחליט שהוא עושה מעשה, מחליט להעביר את סיפורו הטראגי הלאה, בעזרת הרצאות מרתקות המגוללות את הסיפור והצורך בתרומת האיברים של הבן ובזכות כך הצלת חיי אדם. הרצאות העשרה שאיתן מגיעה שוקי זיו מראות לציבור הרחב את הדברים החשובים באמת בחיים. בזכות כרטיס אד"י אנשים זכו לחיים שלהם, זה ממש כמו לקבל מתנה יקרה במיוחד החיים!.

הרצאותיו המעוררות השראה כבר נפוצות וכיום אנשים, נוער, נשים וכל מי שעניין החיים בוער בו מגיעים להרצאות העשרה המעניקות פרספקטיבה אחרת, ומוכיחות יותר מכל שהמקום הראשון זה מהות החיים, והצורך לעזור לזולת.

 חוגי בית – המטרה: חיים

להעניק חיים זה לא בידינו ואין אנו יודעים מה יהיה, יחד עם זאת עשייה ורצון להציל חיים זה בהחלט בידינו וזה בדיוק מה ששוקי זיו עושה. מלבד הרצאותיו המרתקות ועוצרות נשימה הוא גם מעביר חוגי בית בפורום מצומצם ובכך מספק הרצאות העשרה בנושא תרומת איברים בחוג האינטימי והביתי.

הנושא הוא בהחלט חשוב מאד והצורך לעורר אותו בחברה בוער בדמו של שוקי זיו, לא מדובר בהרצאה קשה, מעייפת, ובעלת ייאוש אלא להיפך, מדובר בהרצאות עם תקווה, עם ראיה אחרת לתחום תרומת האיברים. ולכן הזמנת הרצאות העשרה ע"י שוקי זיו הם בעצם מתנה, מתנה לחיים והעשרה חיובית.

אז אם אתם רוצים להעשיר את הידע, לצלול לתוך עולם מלא נתינה, סיוע הכרת הטוב גם אם מדובר בחוויות קשות מאד ומציאת האור בקצה המנהרה, זה בדיוק המקום והאיש להזמין אותו אליכם ולראות דרך העיניים שלו את הכמיהה והדרך החיובית לחיים טובים.

בסופו של דבר כולנו בני אדם, גם אם ההשקפות שלנו שונות, הדעות שלנו שונות, דרך חיים שונה ועוד. אבל בסופו של יום כולנו רוצים ליהנות ולמצוא את השקט והשלווה בתוכנו. ואם כבר לעשות משהו מתוך הלב והנשמה אז זה לעזור ולסייע לזולת.