הרצאות העשרה שכולכם ירצו לשמוע

הצורך להעשיר את עצמנו הוא צורך שמעסיק לא מעטים מאיתנו, וזו אחת מהסיבות שבגללן אנשים הולכים מידי פעם לחוגי בית. בחוג בית בדרך כלל שומעים הרצאות העשרה, וכאשר ההרצאות האלה מעניינות או נוגעות ללב הן גם יכולות להשפיע בצורה חיובית ביותר על החיים שלנו. במידה ואתם מארגנים חוג כזה או שיש לכם פשוט קבוצה של חברים שרוצה לשמוע מידי פעם הרצאות שאי אפשר להתעלם מהן, כדאי שתבחרו את ההרצאה המתאימה. כדאי לדעת שגם לעובדים שלכם בעסק הרצאות כאלה יכולות להיות רלוונטיות, כי לא תמיד הבילוי שאתם צריכים לתת להם זו עוד הופעה או עוד יום כיף. לפעמים אנשים מאוד היו רוצים להעשיר את עצמם אך הם לא מספיק פנויים לכך בחיי היום יום, ולכן הם מחכים שמישהו אחר, כמו הבוס בעבודה, יעשה את זה עבורכם. לכן אם אתם מתלבטים האם להזמין מרצה מוכשר או לא התשובה היא שבהחלט כדאי לעשות את זה, רק מומלץ לשים לב אל מי אתם פונים ובעיקר לבדוק על מה בדיוק הוא הולך לדבר.

הרצאות העשרה שעוברות דרך הלבהרצאות העשרה

כמנסים לבחור הרצאות העשרה שתוכלנה להתאים למסגרת מסוימת של פגישות, אי אפשר להתייחס רק לצד הפרקטי של החיים. הרבה פעמים מה שגורם לאנשים להתחבר למרצה מסוים או לנושא כזה או אחר זו דווקא הרצאה שהיא גם מרגשת ולא רק כוללת פרטים, ולכן כדאי לקחת את זה בחשבון. אם אתם רוצים להזמין מרצה שידבר, מצד אחד, על משהו חשוב ביותר ומצד שני על משהו מרגש, הרי ששוקי זיו הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות. שוקי עבר טראומה קשה ביותר כאשר איבד את בנו בתאונת דרכים, אך אחרי הטראומה הזאת הוא בחר לתרום את איבריו בנו שנפטר ובכך למעשה בחר בחיים. ההרצאות שהוא מעביר קשורות לנושא החשוב של תרומת איברים בישראל, אך הן עוברות דרך הלב כי הוא מספר את הסיפור האישי שלו ומדבר מתוך הניסיון שהוא חווה. זה מה שגורם לאנשים להתרגש כל כך מהרצאות כאלה, ואתם תראו שאף אחד בקהל לא יישאר אדיש לכך.

הרצאה שמשנה את העולם

לשנות את העולם זו סיסמא גדולה וזה משהו שלא עושים ביום אחד. עם זאת, ככל שיותר ויותר אנשים ישמעו הרצאות העשרה כמו אלה של שוקי זיו, העולם שלנו בהחלט יזכה לעבור שינוי. ההוכחה לכך היא שאחרי שאנשים שומעים את ההרצאות האלה הם פועלים למען תרומת איברים, בין אם זה באופן אישי ובין אם זה על ידי כך שהם מספרים לאחרים על הנושא. אנשים רבים שיצאו מהרצאות כאלה הלכו מייד לחתום על כרטיס אדי, והאמת היא שזה כדאי כי זו הדרך היחידה שבה אנחנו ממשיכים להיות אנושיים ולחשוב על מי שחי איתנו בעולם הזה.