הרצאות חוגי בית

לכל אחד מאתנו יש סיפור אישי ומרגש, אך לא כל אחד מסוגל לחשוף את הסיפור שלו לקהל הרחב, למרות הוא שחשיפה בדרך כלל עושה טוב הן למי שנחשף והן לאוכלוסייה שמקבלת מידע אמין מבעל ניסיון. אחד מהכללים של שוקי זיו בעודו מעביר הרצאות לאינספור אנשים במהלך השנים האחרונות, הוא לפני הכול להיות בן אדם, לאהוב את הזולת ולאפשר לו להחזיר לך אהבה. אין ספק כי מהות החיים בעיני שוקי זיו היא הנתינה והקבלה, זאת ניתן לראות הן מהניואנסים הקטנים והן מתוך המשימה הקשה והגדולה מכול, בה הוא היה צריך לשחרר את בנו ולהציל נפש חיה באמצעות איבריו. את הדרך שלו הוא בחר להמשיך באמצעות הנתינה, ללא אינטרסים אישיים אלא מתוך אינטרס אנושי ביותר, של אהבת הזולת וכן של הרצון להעניק למי שזקוק.

הרצאה מרגשת

הרצאות חוגי בית

הרצאות חוגי בית

שוקי זיו הבין כי בכדי לחיות את חייו בשלום ובכדי לא להיות אדם רגזן, דכאוני וחשוך, כדאי שישלים עם האובדן ויתחיל לאהוב את החיים, כמה קשה שזה נשמע, אך זו הברירה היחידה. לאבד אדם קרוב לליבך זה הדבר הקשה ביותר שניתן לסבול בעולמנו, אך יותר קשה הוא להישאר לבד בעולם הזה ולהיות ממורמר בשארית חייך. מלבד אותו אדם יקר שאיבד את חייו, לכל אחד יש אנשים נוספים שזקוקים לו, מה שמשכנע מלחמה למען חיים טובים עבורם. הרצאות חוגי בית ששוקי מעביר הן לא רק הרצאות של מידע יבש ומסע שכנועים לחתום על כרטיס אדי לתרומת איברים, אלא ערב מלא בחוויות, אותו מעביר אדם דגול שיודע כיצד לפנות אל הקהל, להעניק לו תחושה טובה, לצחוק כשאפשר ולספר את הסיפור האישי באופן המרגש ביותר. האנשים בקהל מתרגשים ומרגישים את הפתיחות הנעימה של שוקי, מה שמקל עליהם לשאול אותו שאלות ולקחת חלק בסיפור האישי שלו.

הרצאות חוגי בית

כל אדם שיש לו ילדים, להם הוא דואג ושומר עליהם בכל עת, יכול להזדהות עם דבריו של שוקי שמעיד על עצמו שהוא בסך הכול אבא. אין הוא מבקש הרבה, אלא רק בריאות והגנה לו ולמשפחתו, בכדי שיוכלו לחיות את החיים באופן הנורמלי ביותר. ההרצאות מעוררות השראה ומעניקות לכולם עוד רובד לחשוב עליו, מלבד הדברים הקונבנציונאליים כמו קניות, מקלחות לילדים, הכנת ארוחות ערב, עזרה בשיעורי הבית וכדומה. יש הרבה מעבר למה שאנחנו חיים ואין אנחנו יכולים להבין זאת עד שהניסיון הצר מגיע. חשוב להעריך את החיים ולהעריך את האהבה שיש לנו עם בן או בת הזוג, עם הילדים ועם הסביבה שלנו. כל יום להתעורר עם חיוך ולהודות לעולם שאנחנו עדיין כאן, מקבלים בברכה את היום ואת השמש וחיים את היום יום באופן הנורמלי ביותר.