הרצאות לבתי ספר שכדאי להזמין

אין דבר חשוב יותר מאשר להעביר לילדים שלנו ערכים, ואחת מהמסגרות שבהם זה קורה זו כמובן המסגרת של בית הספר. לכן, בין אם אתם מורים ובין אם אתם מנהלים, כדאי יהיה לשלב מידי פעם הרצאות שיכולות לעניין את הילדים, להעשיר את עולמם ולגרום להם לחשוב. אם זה מה שאתם מחפשים דעו שהגעתם למקום הנכון, כי שוקי זיו הוא האדם שיוכל להעביר לתלמידים שלכם הרצאה בלתי נשכחת.

הרצאות עם נושא מרתקהרצאות לבתי ספר

אחד מהקשיים הגדולים ביותר עבור מי שרוצה להזמין הרצאות לבתי ספר, זה למה לבחור את הנושא שעליו ידובר. איך אפשר לבחור הרצאה שתהייה בנושא שיוכל לעניין את כולם אם את כל אחד מאיתנו מעניינים דברים אחרים בחיים? ועם זאת, בסופו של דבר אנחנו חיים כחברה אחת, ולכן כדאי יהיה לבחור הרצאה בנושא שיכול להשפיע לטובה על החברה. ההרצאות של שוקי זיו הן כאלה כי הן עוסקות במתן עזרה לאחרים ובכך שלפני הכול אנחנו צריכים להיות אנושיים. זה בא לידי ביטוי בכך שהגיע הזמן שכולנו נתרום איברים, וככל שהילדים שלנו יידעו על האפשרות הזאת מוקדם יותר בחייהם כך הם יוכלו לחשוב על זה כבר מגיל צעיר.

הרצאות לבתי ספר שנותנות טעם של עוד

להזמין את כל הילדים של בית הספר לאולם הכינוסים ולגרום להם לא לאבד ריכוז ולהתעניין בהרצאה מסוימת זה לא קל. זו עוד סיבה לכך שכדאי להזמין אדם כמו שוקי לדבר לפניהם, כי אתם יכולים להיות בטוחים שמה שיש לו לספר זה משהו שאי אפשר להישאר אדישים אליו. שוקי עבר טראומה אישית שאי אפשר להישאר אליה אדישים, ומתוך הטראומה הזאת הוא החליט לצמוח ולגדול. כשמדברים על הרצאות לבתי ספר שמועברות על ידי אדם כמו שוקי אתם יכולים להיות בטוחים שהילדים יביעו עניין רב בהרצאה. זו לא רק החוויה האישית של שוקי והאובדן האישי שלו שגורמים לכך שאנשים מתעניינים בהרצאות שלו, אלא זו גם החוכמה והפשטות שבה הוא מעביר את המסרים שלו.

כולנו רקמה אנושית אחת חיה

הרצאות לבתי ספר שכוללת נושאים מהותיים כמו תרומת איברים הן הרצאות שאי אפשר להתעלם מהן. הילדים יצאו אחרי הרצאה כזאת עם חומר למחשבה וזה יגרום להם לראות את העולם בצורה אחרת. זה ברור שלא כולם יחתמו על כרטיס אדי כשתהייה להם אפשרות לכך, אך הנושא לפחות לא יהיה להם זר והם יידעו על מה מדובר. הם יזכרו תמיד איך שוקי הציל לא מעט אנשים כאשר החליט לתרום את איברי בנו שנהרג בתאונת אופנוע, ואין ספק שזה ישפיע עליהם לגבי ההחלטות שלהם בעתיד. הרצאות כאלה הן הרצאות שאי אפשר להתעלם מהם ולידי בית הספר שלכם מגיע לשמוע משהו מעניין כמו הרצאה של שוקי זיו.