הרצאות לחברות

אנחנו כאנשים, רוב הזמן מבקשים עצות מבעלי ניסיון ורואים בכך את האינדיקציה הטובה ביותר למה שמוצלח וטוב. בדיוק כפי שאימא טרייה מקשיבה לעצותיה של אימא וותיקה בעלת ניסיון, כך גם אדם בעל ניסיון אמתי שעבר את החוויה, יעניין אותנו יותר מאדם שיספר את הסיפור בגוף שלישי. שוקי זיו מספר את הסיפור האישי שלו לקהל של אנשים פרטיים אך בין לבין מעביר הרצאות לחברות, בכדי להשיג תמיכה גדולה יותר בקרב קבוצה. במהלך ההרצאות שוקי זיו מספר את הסיפור שלו בכדי ליצור מודעות בקהל, אך אין הוא עושה זאת תוך אינטרס אישי אלא לטובת הכלל. אומנם הוא איבד את הבן הפרטי שלו, אך הוא עושה זאת במטרה לסייע למשפחות רבות בישראל שמתמודדת בקושי רב עם בני משפחה שזקוקים להשתלה אך מחכים בתור כבר במשך שנים ללא תקווה.

גמילות חסדים

במהלך הרצאות לחברות, מתעוררות שאלות בקרב האנשים בקהל ושוקי מספק כל מידע אפשרי, שיתרום לכך שעוד אדם יחתום על כרטיס אדי ובתרומה שלו יעשה מצווה גדולה של גמילות חסדים. אומנם, אף אחד לא מאחל לאותם חותמים שייעשה שימוש בכרטיס שלהם, אלא רפואה שלמה, אך כל עוד יהיו כמה שיותר חתומים, כך גם הסיכוי של יותר אנשים גוססים לחיות, יגדל. אחרי שעוברים חוויה קשה, במיוחד שמדובר בילדים שלך, התקווה מתמוגגת והייאוש צף, מה שגורם להורים רבים שאיבדו בן משפחה, להיכנס לדיכאון ולחלות. שוקי זיו החליט להתמודד עם הצער, לקום על הרגליים ולהעניק תקווה לעוד רבים שנמצאים באותו מצב דומה לשלו. אומנם הצער נמצא שם תמיד בכל עת, אך חשוב להתמלא בתקווה ולהיות פעיל כמה שיותר, כך שהדיכאון יחלוף מהצד ולא יצליח לתפוס אותך.

הרצאה מעניינת

הרצאות לחברותבמהלך ההרצאה האנשים בוכים, תוהים, צוחקים, שואלים ואפילו נהנים, אין ספק כי זו חוויה שונה מהרגיל, אך היא הכרחית. הרצאות לחברות זו דרך מעולה ליצור יום פנאי מהעבודה, להחכים באמצעות הרצאה מעניינת ומרתקת, להתרגש ולהתחבר לחברים לעבודה. הרצאה ייחודית של שוקי זיו זה ערך מוסף ליום שלכם, אל תהססו ותערכו לוח זמנים בו יהיה ניתן לשלב גם הרצאה. הגיע הזמן לנפץ את הסטיגמות ולהבין כי תרומת איברים מצילה חיים, ללא דעות קדומות וללא ספקולציות דתיות. רוב הרבנים בישראל תומכים במרכז הלאומי להשתלות, אדי ומוכיחים לכולם כי הכוח בידיים שלנו. לפיהם,  אדם שתורם איברים הוא אדם צדיק שעושה מצווה גדולה , מה שאומר שעלינו לטפח את תרומת האיברים ולהסביר לכלל שגם ביהדות תורמים איברים. הגיע הזמן שכל אחד מאתנו יעניק מעצמו עבור השינוי, בכדי שלא נהיה המדינה עם האחוז הנמוך ביותר של תורמי איברים. כדאי להגיע להרצאה של שוקי זיו ולהבין לעומק את מה שעומד מאחורי התרומה.