הרצאות לחוגי בית

חוגי בית הפכו זה מכבר לטרנד פופולרי בישראל, ובעקבות כך חל ביקוש להרצאות של מרצים מוכשרים ומוכרים בשלל תחומי עניין ונושאים. חוגי בית מתקיימים בכל אזורי הארץ, ואחת לשבוע או יותר נפגשים חברי הקבוצה כדי להאזין להרצאה מעניינת בנושא הקרוב ללבם. כדאי לדעת כי יש חוגי בית של חברים המכירים זה את זה לאורך שנים ארוכות ויש חוגי בית של אנשים בעלי מכנה משותף או נושאי עניין משותפים הנפגשים לשם העמקת הידע בנושא החביב עליהם ובעוד נושאים רבים אחרים. את חוגי הבית נהוג לקיים בכל פעם בבית של אחד מחברי הקבוצה, בכל פעם בביתו של חבר אחר, חוגי בית פופולריים בקרב מבוגרים מהגיל השלישי, נשים, קבוצות נשים מהמגזר הדתי וגם בקרב צעירים המעוניינים בערב תרבותי וצמאים למידע חדש ועדכני בשלל תחומים.

איך לבחור הרצאות לחוגי בית?הרצאות לחוגי בית

באתר ניתן למצוא הרצאות מעניינות ומרתקות בשלל תחומים, הנכם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס שבאתר ונחזור אליכם כדי לייעץ ולסייע לכם לבחור הרצאה המתאימה לחוג הבית שלכם. באתר תוכלו למצוא רשימה מפורטת של מרצים מוכשרים, מרביתם מוכרים לכם מהתקשורת ומאמצעי מדיה נוספים, ביניהם עיתונאים, פוליטיקאים, שפים מקצועיים, אנשי תקשורת מפורסמים, פסיכולוגים, מדריכי טיולים מענף התיירות, תזונאים, רופאים, עורכי דין, כלכלנים, אנשי עסקים מצליחים, אמנים מתחומים שונים ועוד.

כדי לבחור הרצאות לחוג בית כדאי להיעזר באתר וניתן לחפש הרצאות לפי נושאי עניין, לדוגמה פוליטיקה, כלכלה, ביטחון, בריאות, טיולים וחופשות, קולנוע, פילוסופיה, יהדות, מיסטיקה וכיוצא בזה. אחרי שבחרתם את ההרצאה המתאימה לחוג הבית שלכם תוכלו לתאם מועד להרצאה והמרצה המוכשר יגיע לכתובת שציינתם, ואתם והחברים בחוג הבית תיהנו מעוד הרצאה מרתקת ומעשירה.

ערב תרבותי באווירה ביתית

אין כמו לארח חברים בבית ולנהל שיחות על הא ועל דא. מדי פעם אנו מעוניינים לגוון ולהוסיף מעט תוכן למפגש, לכן ניתן לקיים חוג בית ולהפוך זאת למסורת בין החברים. כך, בכל פעם זוג אחר מארח את חברי הקבוצה בביתו ובוחר את המרצה ואת נושא ההרצאה, כמובן תוך התחשבות במאפייני החברים ומציאת הרצאות המתאימות לכולם. חוג בית כשמו כן הוא, נערך בבית של אחד החברים, וכולל כיבוד קל או ארוחה מושקעת ומוקפדת, את החוג ניתן לערוך בסלון הביתי או בגינה הצמודה, בהתאם למזג האוויר, וחשוב לסדר את הסלון כך שגם למרצה יהיה מקום לשבת מול כל החברים ובמידת הצורך להקרין סרטונים, פרזנטציות ותמונות על גבי מסך.

מחפשים הרצאות לחוגי בית? מלאו את הטופס שבאתר ונחזור אליכם עם שלל רעיונות ומגוון הרצאות מעניינות.