הרצאות למבוגרים

אחד מהדברים החשובים ששוקי זיו למד אחרי מות בנו, הוא להעריך את החיים ולחיות כל יום כאילו הוא יומנו האחרון. כל אחד לוקח את המושג תרומת איברים למקום שונה, מאחר שאנחנו אנשים שונים ולכל אחד מאתנו השקפת עולם מסוימת. ייאמר לזכותו של שוקי שהוא אינו מנסה לשכנע לתרום במהלך הרצאות למבוגרים, אלא ממליץ לעשות צעד אנושי זה ולתרום לאנשים אחרים שיעריכו את המעשה ואת הגבורה. אומנם בעבר תרומת איברים היה למוקצה בעולם הדתי, אך כיום כשהנושא הרבה יותר פתוח מהעבר, רבנים רבים ממליצים לחתום על כרטיס אדי ותומכים ביד רמה בכך. המסר שלהם לכולם הוא שתחיית המתים איננה מדלגת על קברים של אנשים שתרמו את איבריהם, אלא ההפך הוא הנכון. הרי לאחר שקוברים את הגוף באדמה, הוא נרקב ולא נשאר ממנו דבר אלא חול ועצמות.

לחתום על כרטיס אדי

שוקי זיו הגיע לתחום מכורח הנסיבות המצערות, לאחר ניסיון מר בו איבד את בנו בתאונת אופנוע. לאחר התאונה, אבריו של בנו נתרמו למען אנשים שהיו בין החיים לבין המוות, מה שאפשר לשוקי להרגיש כי בנו הצליח להציל נפשות חיות אפילו לאחר מותו. שוקי מעביר הרצאות למבוגרים ומקדיש את הזמן שלו למען הזולת, בכדי להגדיל את אחוז התורמים בישראל ולהציל כמה שיותר אנשים. אין ספק כי ההחלטה האם לחתום על הכרטיס או לא היא גורלית עבור מישהו אחר ומדובר פה בטוב לב וברצון לעזור מצדם של החותמים. שוקי מנחה קבוצות בכל הארץ אם באופן ציבורי באולמות גדולים או אם בחוג בית למספר מצומצם של אנשים. בכל מצב הוא מספר את הסיפור האישי שלו בצורה מרגשת ביותר ומנדב פרטים בצורה שתאפשר לאחרים להכיר את בנו, כאילו עודנו חי.

אימונים אישיים

תרומת איבריםיחד עם הרצאות למבוגרים, בני נוער וחברות, שוקי מעביר אימונים אישיים במטרה לסייע לפתור בעיות בתוך ארגון. בכדי שהארגון יעבוד בצורה הטובה ביותר ויהיה מועיל, חשוב לרפא את כל ה"מחלות הרעות" שנמצאות בתוך הארגון. ברגע שעובד והמעסיק שלו לא ביחסים טובים, זה משליך הרבה על הארגון ועל ההתנהלות שלו. שוקי מנחה מעסיקים באופן אינדיווידואלי ומלמד אותם כיצד לנהוג ברגעי משבר, כיצד יש לפנות אל העובד וכיצד ליצור גישור. אומנם מדובר בסוג שונה של הרצאה, אך גם פה הוא שם דגש גדול על נתינה ועל הרצון לחיות בהרמוניה גדולה. חשוב שכולנו נאהב את החיים ונמצה אותם בכל יום עד תום, נראה בתקווה כדרך חיים ולא נפסיק להילחם. כל אחד חווה תקופות קשות, אך בעזרת ביטחון ואמונה בתקווה, הכול נראה אחרת. צרו קשר עם שוקי זיו בכדי להתחיל התחלות חדשות וכך תוכלו להביט על העולם בפרספקטיבה שונה ממה שהייתם רגילים עד היום.