הרצאות מעניינות לעובדים שלך

אתה מנהל עסק וחשוב לך להעשיר את העובדים שלך מידי פעם? אם כך, יכול להיות שהגיע הזמן לא רק לקחת  אותם לכל מיני ימי כיף, כי האמת היא שאתה יכול לתת להם הרבה מעבר לזה. אם מזמן לא הזמנת להם מרצה מיוחד שיעביר להם הרצאות מעניינות בנושאים שונים, אז כדאי שתעשה את זה, כי במסגרת העבודה אתה יכול לחשוף אותם לנושאים רבים. לא תמיד הבילוי עם העובדים חייב להיות בהופעות של זמרים שונים או בכל מיני משחקי חברה, כי אם אתה יכול לגרום להם לחשוב גם על דברים רציניים יותר לפעמים, אז זה כדאי. בתור מנהל העסק אתה הוא זה שבוחר איזה מרצה להזמין ואיזה נושא יכול לעניין את כולם, ואין ספק שהמשימה שעומדת בפניך היא לא ממש קלה. לא פשוט לבחור מישהו שיוכל להרצות בפני הרבה אנשים וגם לעניין את כולם, אך אתה יכול להיות בטוח שאם תזמין את שוקי זיו תשיג את מבוקשך.

הרצאות מעניינות שמדברות אל כולםהרצאות מעניינות לעובדים שלך

כשמדברים על הרצאות מעניינות שלא משאירות את העובדים אדישים לא תמיד צריך לבחור הרצאות שעוסקות בכסף או בתחומים כאלה, כי הרבה לפני שכולנו רוצים להיות עשירים אנחנו אנושיים ואיכפת לנו מאחרים. ההרצאות של שוקי זיו עוסקים בנושאים האלה, כי למעשה ההרצאות שלו מדברות על תרומת איברים. אין דבר חשוב יותר מאשר לחשוב על טובתו של הזולת גם כאשר אנחנו עוברים טראומה נוראית, וכששוקי מדבר על כך הוא מדבר מתוך הניסיון האישי שלו. הוא איבד את בנו בתאונת דרכים, ומייד אחרי התאונה הוא החליט לתרום את איבריו. זו לא החלטה פשוטה עבור אנשים רבים, אך החלטה כזאת מצילה אנשים, ועד היום שוקי ומשפחתו שומרים על קשר עם האנשים שקיבלו את איברי בנו. תרומה כזאת לא תגרום לאדם הצעיר שהלך לעולמו לחזור לחיים, אך היא כן גורמת לתחושה טובה ועוזרת לאחרים לשפר את איכות החיים שלהם.

תגובה אקטיבית מצד העובדים

בתור מנהל העסק שבדרך כלל מחפש הרצאות מעניינות לעובדים, כדאי יהיה לא להסתפק רק בהרצאה מרגשת ומרתקת, אלא כדאי להזמין הרצאה שגם התעודד לפעולה. זו עוד סיבה טובה שבגללה שוקי זיו הוא האדם הנכון, כי אחרי ההרצאות שלו אנשים באמת פועלים. הם בדרך כלל לא נשארים רק ברמת ההתרגשות ורק בחשיבה על כך שהדברים נכונים ו"צריך לעשות משהו". למעשה רבים מחליטים מייד אחרי ההרצאה לחתום על כרטיס אדי. אומנם זה ברור שאיש לא רוצה לחוות טראומות ואיש לא רוצה להגיע לסיטואציה כזאת, אך זה עלול לקרות לכולנו ולכן חשוב שנהייה מוכנים לכך לפחות מבחינת ההחלטה העקרונית על תרומת איברים. תרומת איברים מתאימה לחברה שלנו כי זה האקט האנושי ביותר שנוכל לבצע, ולכן לא כדאי לוותר על כך.