הרצאות מעניינות שבכוחן לשנות את מחשבתנו

אחד מהדברים החשובים ביותר עבור כל אדם זה לדאוג תמיד להעשיר את עצמו, ולא רק את חשבון הבנק שלו. הרבה יותר מידי פעמים קורה לנו שבחיים המודרניים אנחנו שוכחים את העובדה שלפני הכול אנחנו אנשים ואנחנו אנושיים, ואין כמו הרצאות מעניינות כדי להיזכר בכך. מתי בפעם האחרונה יצא לכם לשמוע הרצאה ששינתה את החיים שלכם? או הרצאה שבאמת גרמה לכם לחשוב אחרת ולעשות מעשה? אם זה לא קרה לכם מזמן, או מעולם לא, אז כנראה שעוד לא יצא לכם לשמוע את שוקי זיו מדבר, והגיע הזמן שתעשו את זה. אתם יכולים להזמין את שירותי ההרצאות שלו בין אם אתם מארגנים חוג בית למספר אנשים ובין אם אתם רוצים להעשיר את העובדים שלכם בעסק עם חומר למחשבה, כי שוקי מרצה בפני כל אחד שירצה.

הרצאות מעניינות שמרגשות את כולםהרצאות מעניינות

אחת מהדילמות העיקריות שצריך להתמודד איתן כשרוצים להזמין שירות של הרצאות מעיינות, זה למעשה בחירת הנושא. אם אתם רוצים להזמין אדם שירצה בפני כל העובדים שלכם בעסק, בין אם יש לכם עשרה עובדים ובין אם הם רבים יותר, איך תוכלו לדעת מה ידבר אל כולם? הרי לכל אחד מאיתנו יש תחומי עניין שונים וברור שלא קל לבחור את הנושא שכל אחד מאיתנו יתעניין בו. עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תזמינו את שירותיו של שוקי זיו אומנם ההרצאה לא תהייה קלה, אך כולם יתרגשו ממנה ולא יוכלו להישאר אדישים אליה. הרצאה מפיו תגרום לאנשים לא רק להתרגש, כי למעשה היא גם תגרום להם לשנות משהו בחשיבה שלהם והיא תגרום לשינוי בחברה כולה, כך שזה כדאי.

טראומה שמובילה להרצאה מרתקת

שוקי זיו הוא אדם שעבר טראומה, ואי אפשר להתווכח על כך.  הוא איבד את בנו בתאונת אופנוע נוראית, ומדהים לראות איך מהטראומה הזאת הוא הגיע למצב שהוא מעביר הרצאות מעניינות כל כך. אם חשבתם לרגע שההרצאות שלו עוסקות בתאונות דרכים או בנהיגה נכונה, הרי שאתם טועים, כי למעשה הרצאותיו עוסקות בתרומת איברים. העניין הוא שאנחנו לא מספיק מודעים לחשיבות של הנושא הזה ואנחנו לא מספיק חושבים על כך בחיי היום יום שלנו, אך תרומת איברים מצילה חיים. זה לא רק עניין של שיפור איכות החיים עבור מי שמקבל תרומה, אלא זה עניין של הצלחת חיים ממש, ולכן לא כדאי לוותר על זה. זה ברור שלא נוכל להשיב את מי שאבד והפרידה מאדם צעיר שהלך לעולמו בטרם עת תמיד נוראית וקשה, אך הידיעה שהוא ממשיך לחיות בגופם אל אחרים כי איבריו נתרמו היא ידיעה משמחה. שוקי נותן לא רק חומר למחשבה בנושא של תרומת איברים אלא גם כוח רב לבחור מחדש תמיד רק בחיים, כך שההרצאות שלו הן נכס שחבל לפספס.