הרצאות מעניינות שכל העובדים שלכם חייבים לשמוע

כל מי שיש לו מספר עובדים שהוא מעסיק בעסק שלו מבין היטב את החשיבות של ערך מוסף לעובדים. יש אנשים שבוחרים לתת ערך לעובדים בכך שהם לוקחים אותם לימי כיף ובילוי, ואילו אחרים תמיד מחפשים הרצאות מעניינות שאפשר יהיה להביא לעובדים במשרד. אין תשובה אחת נכונה איך כדאי לבלות את הזמן עם העובדים, כי כנראה שהכי מומלץ לשלב בין כל הבילויים הקיימים. לכן, אם גם אתם מחפשים היום משהו שיוכל לגרום לעובדים שלכם לחשוב או לפעול בצורה אחרת, בהחלט אפשר להבין מדוע אתם מחפשים הרצאה שלא תשאיר אותם אדישים. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבחור את הנושא שעליו אתם רוצים שהעובדים שלכם ישמעו, כי כל אדם שמציע שירותי הרצאות יוכל לדבר איתם על משהו אחר.

הרצאות מעניינות שגורמות לנו להתרגשהנחיית קבוצות ייחודית

אחד מהנושאים החשובים ביותר שכדאי לכם לגרום לעובדים שלכם לחשוב עליהם, זה על תרומת איברים. כולנו יודעים שזה קיים וכולנו כבר מכירים אנשים שחתמו על כרטיס אדי, אך כמה מאיתנו באמת עוצרים לחשוב על הנושא הזה בחיי היום יום? האמת היא, שעד שאנחנו לא מגיעים לסיטואציה שבה אנחנו צריכים להתמודד עם הנושא הזה, אנחנו לא נותנים עליו את הדעת. לכן כאשר אתם מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים שלכם כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של הזמנת הרצאה שקשורה לנושא הזה, כי זה נושא ברומו של עולם. האדם הנכון שיוכל להעביר לעובדים שלכם הרצאה כזאת בצורה מרגשת ואמיתית הוא שוקי זיו, וחלק ממה שהופך את ההרצאות שלו לבלתי נשכחות זו העובדה שהוא מדבר מניסיון אישי. שוקי איבד את הבן היקר לו בתאונת דרכים כאשר בנו היה בן 26 בלבד, ומייד עם מותו החליט שוקי לתרום את איברי בנו. זו החלטה שכמובן לא תחזיר את הבן שנפטר לחיים, אך היא כן גורמת לכך שלפחות בנו שנפטר זכה להציל חיים. אנשים שקיבלו את אביריו בנו לא רק נשארו בחיים אלא גם זוכים כל יום לאיכות חיים שהם כבר לא חלמו עליה, ולכן תרומת איברים חשובה כל כך.

מה עושים אחרי ההרצאה

לא כל אותן הרצאות מעניינות באמת גורמות לאנשים לפעול, כי יש הרצאות שאנחנו בסך הכול אומרים שהן מעניינות או מרגשות אך בכך נגמר העניין. לעומת זאת, כאשר מזמינים אדם כמו שוקי זיו אפשר להיות בטוחים שלא כך הדברים, כי למעשה אחרי ההרצאה שלו אנשים מחליטים לעשות משהו שונה. הם מחליטים לחתום על כרטיס אדי ובכך הם למעשה עושים צעד למען אחרים. החברה שלנו מורכבת מאנשים רבים שזקוקים לעזרה והמינימום שאנחנו יכולים לעשות זה להפסיק להיות אדישים לכך ופשוטו לעזור לכל אדם שזקוק לעזרה שלנו, אפילו אם זה בתרומת איברים.