הרצאות מעניינות שלא כדאי לכם לפספס

אין דבר קשה יותר מאשר אובדן של אדם יקר, ותמיד כשזה קורה לנו השאלה היא אותה שאלה: האם בסופו של דבר אנחנו בוחרים בחיים או לא. אם גם אתם מעוניינים  לשמוע הרצאות מעניינות שיגרמו לכם לראות את החיים אחרת, או לפחות חלק מהחיים בצורה שונה, הגעתם למקום הנכון. שוקי זיו הוא האדם שיוכל להעביר לכם הרצאות בתחומים מרתקים ואתם מוזמנים לפנות אליו בכל בעת.

הרצאות מעניינות שמשנות את אופן החשיבה

זה לא משנה אם אתם רוצים להזמין הרצאה מעניינת עבור ילדים בבית הספר, עבור חוג בית או עבור כל מסגרת אחרת, כי מה שאתם בוודאי רוצים זה שזו תהייה הרצאה שונה. כולנו כבר שמענו הרבה מאוד הרצאות שהיו אמורות להיות מעניינות ומיוחדות בכל מיני תחומים של החיים, אך אם עוד לא שמעתם הרצאה של שוקי זיו אז עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לכך. שוקי הוא אדם שעבר טראומה שלא קל להתמודד איתה, ואולי היא הקשה מכולן, כי הוא איבד את בנו שנהרג בתאונת אופנוע. עם זאת, אחרי ההתמודדות הראשונית עם המצב שוקי, ביחד עם אשתו, החליט לבחור בחיים והחליט לתרום את איברי בנו. הרצאות מעניינות של שוקי גורמות למאזינים לראות את העולם אחרת, וההוכחה לכך היא שרבים מאוד יוצאים מההרצאות שלו ומייד חותמים על כרטיס תרומת אברים.

למה חשוב לתרום אברים?הרצאות מעניינות

אחד מהנושאים העיקריים שעליהם מדבר שוקי באותן הרצאות מעניינות שהוא מעביר, זה הנושא של תרומת איברים. לאף הורה זה לא קל להתמודד עם השאלה האם לתרום את איברי בנו הצעיר שהלך לעולמו בטרם עת, אך האפשרות לעשות את זה משנה את החיים. מעבר לכך שתרומת איברים יכולה להציל את מי שמקבל את התרומה, היא גם יכולה ליצור המשכיות אצל מי שתורם את האיברים. במקרה של שוקי זה ברור שבנו לעולם לא ישוב, אך איבריו כן ממשיכים לחיות בגוף של אדם אחר ולכן זה סוג של המשכיות וסוג של נחמה.

הרצאות שמתאימות לכולם

לא תמיד קל לבחור הרצאות מעניינות שיכולות לדבר ולעניין את כולם, כך שאפשר להבין את ההתלבטות שלכם. עם זאת, אתם יכולים להיות בטוחים שעם הניסיון של שוקי אשר אותו הוא צבר במשך הרצאות רבות שהוא העביר בכל הארץ, התוצאה הסופית היא כזו שאי אפשר להישאר אליה אדישים. אפילו אנשים שמתחילים את ההרצאה בצורה מעט צינית או אנשים שמצהירים על עצמם שלעולם לא יתרמו איברים רואים את הדברים אחרים בסוף ההרצאה. לכן, אם גם אתם רוצים להשתתף בשינוי ואם גם לכם חשוב לעשות משהו למען החברה, להזמין את שוקי זיו להרצאה זו יכולה להיות בחירה טובה. ניתן לפנות ישירות אל שוקי ולתאם איתו הרצאה בכל מקום שבו אתם רוצים.