הרצאות מעניינות שלא כדאי לפספס

כל אחד מאיתנו רוצה להיות אדם שאיכפת לו מהמקום שבו הוא חי, כי כמה אנחנו יכולים להיות רק גרידים ורק לרדוף אחרי הכסף? זה נכון, אנחנו לא יכולים לחיות בלי כסף וכל אחד מאיתנו רוצה ממנו כמה שיותר, אך מעבר לחיים הטובים יש גם כמה ערכים שכדאי לנו להיזכר בהם. אם תשאלו את עצמכם איך אתם מבלים את הזמן הפנוי שלכם, עלול להיות שתגלו שאתם לא מספיק משקיעים בהעשרתכם כאנשים, וכדאי לשנות את זה. ניתן לעשות זאת על ידי צריכת תרבות ברמה גבוהה יותר, על ידי נסיעות וגם על ידי האזנה לכל מיני הרצאות מעניינות. עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה יצא לכם לשמוע הרצאה שלא יכולתם להישאר אדישים אליה? או כזו שבאמת השפיעה על החיים שלכם בדרך כזו או אחרת? אם זה לא קרה לכם מזמן אז כדאי שתשקיע בנושא הזה, ואם אתם יכולים להזמין שירות כזה מאדם כמו שוקי זיו אז אין סיבה לדחות זאת, כי הרצאה מעניינות יכולות לתרום לא מעט לחיים של כולנו.

הרצאות מעניינות שבכוחן לשנות את החברהחוג בית

כשמדברים על הרצאות מעניינות כמו אלה של שוקי זיו, לא מדברים רק על החוויה האישית שאתם יכולים לעבור תוך כדי ההרצאה, כי למעשה זה הרבה מעבר לכך. שוקי הוא אדם שאומנם עבר את אחת הטראומות הקשות ביותר שאדם יכול לעבור בחיים, כי הוא איבד את בנו בתאונת דרכים, אך הוא בחר לגדול מהטראומה הזאת. אחרי התאונה הרופאים ניגשו ושאלו אותו האם הוא יהיה מוכן לתרום את איברי בנו, ותשבתו ותשובת אשתו הייתה מייד חיובית. כך הצליח שוקי לקחת חלק בהצלחת חייהם של לא מעט אנשים שקיבלו את איברי בנו שנפטר, ובכך למעשה שוקי בחר בחיים. זה נכון ששום דבר לא יחזיר את בנו לחיים, אך עצם הידיעה שהוא זכה להציל לא מעט אנשים שקיבלו את איבריו זו ידיעה מרגשת במיוחד. בכך עוסקות ההרצאות המרתקות של שוקי, ואם עוד לא יצא לכם לשמוע אותו מדבר אז כדאי שתזמינו אותו כבר עכשיו לחוג הבית הקרוב שלכם.

כיצד הרצאות כאלה משנות את העולם?

זה נכון שאנחנו כבר לא תמימים כפי שהיינו בעבר, כי העולם שלנו הפך להיות כזה, אך אם אחרי כל הרצאה של שוקי זיו עוד אדם חותם על כרטיס אדי, אז אין ספק שהוא עושה את שלו בהרצאות האלה. עוד הרבה לפני שמחליטים לחתום על הכרטיס ומקבלים את ההחלטה הסופית על תרומת איברים, הרצאות טובה לחברה הכללית שלנו כי היא גורמת לנו לחשוב. היא גורמת לנו להבין שכל אחד מאיתנו יכול להחליט לתרום את איבריו ובכך לשפר את איכות החיים של אחרים ואפילו להציל אותם, ואין חשוב זה עבור חברה אנושית.