בחיי היום יום שלנו כולנו עסוקים בלשרוד, וכל אחד מאיתנו עושה את זה על פי ראות עיניו. יש אנשים שבעיניהם לשרוד זה לעבוד כמה שיותר כדי שיהיה להם כמה שיותר כסף, ואילו בעיני אחרים לשרוד זה לבלות כמה שיותר במקומות חדשים ומעניינים בעולם. מה שבטוח זה שאנחנו לא מספיק עוצרים את חיי היום יום וחושבים עליהם כדי להבין מה חשוב לנו יותר ומה פחות, ואין ספק שבעזרת חוגי בית שונים ניתן לעשות את זה בדרך מעניינת ומרגשת. לכל אחד מאיתנו יש צורך להכניס ללוח הזמנים שלו גם שעות שבהן הוא לא יושב מול המחשב או לא נוגע בטלפון הסלולארי, כי למעשה זה הזמן שבו הוא יוכל להתחבר לדברים אחרים שממלאים את חיינו. מידי פעם לעצור הכול ולהיזכר, בין היתר, גם בערכים שיש לנו בחיים זה לא דבר נורא כל כך, ואתם תראו שאם תתחילו גם אתם לקחת חלק בחוגי בית כאלה אתם תיהנו מכך מאוד.

חוגי בית שמועברים על ידי מרצה מצוין

חוגי בית

חוגי בית

אחד מהדברים שצריך להקפיד עליהם כשרוצים לקיים חוגי בית, בין אם זה בתוך קבוצה אינטימית ובין אם זה עם הרבה משתתפים, זו השאלה מה עושים בחוג כזה ועל מה מדברים. אי אפשר לפרסם את חוג הבית, להזמין אליו אנשים ובסופו של דבר לא להעביר שום הרצאה שתעורר השראה, ולכן חשוב ביותר לבחור את הנושא שעליו רוצים לדבר. יתרה מכך, חשוב גם להזמין מרצה שמכיר את התחום הזה ושיוכל להעביר את ההרצאה מול כל המוזמנים, כי רק כך תוכלו להיות בטוחים שחוג הבית באמת יהיה מוצלח. אחד מהנושאים ששווה לדון בהם, להעלות אותם לסדר היום ולהיות הרבה יותר מודעים אליהם זה הנושא של תרומת איברים, וחוג בית זה בהחלט מקום שאפשר לדבר בו על הנושא הזה.

לתת לאחרים זה לקבל

לאנשים שלא היו במצב שבו הם צריכים לקבל איברים קשה להבין עד כמה זה חשוב ועד כמה זה יכול לשנות את החיים, אך האמת היא שזה כך. חוגי בית זה מקום שבו אפשר לחשוב לרגע על האחר ולהבין את הצרכים שלו, ואם נוכל לגלות שאנחנו יכולים לעזור לו בקלות אז למה שלא נעשה את זה? זה ברור שכולנו רוצים לחיות ואיש מאיתנו לא היה רוצה להימצא בסיטואציה שבה הוא תורם את איבריו של אדם קרוב או את האיברים שלו, אך החיים לפעמים מובילים אותנו גם לסיטואציות כאלה. חשוב לדעת שהתרומות האלה יכולות לשנות ולהציל חיים של הרבה אנשים, ואם תשמעו הרצאה בנושא הזה בחוג הבית הבא שלכם אתם תבינו את החשיבות של זה עוד יותר. חוג הבית זה המקום שבו אפשר לעצור הכול ולחשוב קצת על דברים אחרים ואין כמו תרומת איברים כדי לעזור לאנשים שזקוקים לסיוע.