חוג בית – הרצאות אישיות על תרומת איברים

כשהמטרה היא נעלה ומלאה בנתינה חיובית למען הזולת, זאת קדושה לשמה וחסד גדול אשר מברך את המעניק. מידי יום אנשים עוברים תאונות דרכים, חווים כשל של איבר מסוים בגוף, נקלעים להרס מערכתי בעקבות מחלה וכן עוד מקרים רבים שמובילים לצורך המשמעותי ביותר, תרומת איברים. מאחר שבישראל יש איסור מסוים בדת לגבי תרומה של איברים ואף לעיתים גם השתלה, המצב הוא שונה משאר המדינות ויוצר מצב של חוסר באיברים וכתוצאה מכך אנשים מנסים את מזלם בחו"ל, או בלית ברירה מאבדים את חייהם. שוקי זיו שם את הדברים על השולחן בצורה הכי ישירה ולא מתנצל על כך. חוג ביתלאחר שחווה טראומה על ידי מות בנו בתאונה, הוא הבין שהזמן שלנו בעולם הוא קצר ויש לנצלו עד תום, ללא היסוסים וללא התנצלויות. היום הוא חי את חייו ללא עכבות ושם לו למטרה, להחדיר את תרומת האיברים באופן החיובי ביותר לכלל האוכלוסייה הישראלית.

להעניק לזולת

שוקי זיו מעביר הרצאות בתחום הן מול קהל רחב ממדים בכנסים ובארגונים שונים והן מול קהל קטן יותר, בהנחיית קבוצות ואפילו באמצעות חוג בית מצומצם עם מספר קטן של משתתפים. לכל הרצאה יש חשיבות רבה ולו רק עבור אדם אחד שיעשה את השינוי בכל פעם. באמצעות תרומתו זאת, הוא מקווה להעביר את המסר לכמה שיותר אנשים, בכדי שיבינו כי תרומת איברים זו הדרך הטובה ביותר להעניק לזולת ואף לקבל בחזרה. חוג בית זו אופציה מאוד ייחודית, באמצעותה שוקי מעביר את הרצאותיו וכך מזכה את המשתתפים ליצור שיח בניהם, לשאול שאלות ולהבין היטב את המושג של תרומת איברים. שוקי זיו מעניק מעצמו, מזמנו ומהידע שלו למען אחרים ולא מצפה לתמורה, אלא לחולל שינוי משמעותי בנושא שחשוב לו באופן אישי ורגשי.

חוג בית עם תקווה

לכל סיפור של תרומת איברים לא ניתן להישאר אדישים, מדובר בסיפורים מרגשים וסוערים, מלאים בחרדה, עצב, שמחה והתחלות חדשות. כל איבר שנתרם רוקם יחסים בין המשפחות ומאפשר להם להיות חלק מהתהליך, לראות חלק מיקירם שהלך לעולמו, בתוך האדם שקיבל את האיבר. שוקי זיו מעביר את כל הרצאותיו בצורה מרגשת, באופן חווייתי ועם הרבה תקווה. הוא משתף את המשתתפים במסע האישי שלו ובתהליך שעבר ולמרות שהוא עדיין חי את השכול ואת האבל הוא משתמש בצער האישי שלו לכדי מטרות טובות. הוא מאמין שבאמצעות המידע שהוא יעביר לאוכלוסייה, הוא ישיג את מטרתו וכמה שיותר אנשים יחתמו על כרטיס תרומת איברים ויעניקו מעצמם למען האחר. חוג בית ניתן להעביר בכל בית, במהלך שעות הערב, בזמן נוח לכל, ליצור ערב מהנה שכולל הרצאה, שתיה ואפילו אוכל במידה ויש רצון לכך.