חוג בית עם הרצאה מרגשת במיוחד

את הזמן הפנוי שלנו כל אחד בוחר להעביר בצורה שונה. יש אנשים שבוחרים לבלות בספורט, במסעדות טובות או בכל מיני חוגי בית שהם לוקחים בהם חלק. במידה ובמקרה שלכם אתם אנשים שיש להם חוג בית כזה או אחר, אתם בוודאי מחפשים את האדם שיגיע וייתן לכם הרצאות שונות ומעניינות. יש הרבה מאוד נושאים שבהם ניתן יהיה להעביר הרצאות בחוגי הבית, ואם אתם כבר משקיעים מהזמן שלכם ומכספכם, בהחלט כדאי יהיה להשקיע במשהו שווה את זה. מתי בפעם האחרונה עצרתם, עם שאר חברי חוג הבית, וחשבתם על העולם כולו ועל האנשים שחיים בו? זה נכון שכסף מניע את העולם וכולנו היינו רוצים ללמוד בהרצאות חוג הבית שלנו איך להרוויח יותר, אך מה עם האנושיות שלנו? החיים לא באמת שווים מספיק אם אנחנו לא אנושיים ואם אנחנו לא חושבים על אחרים, כך שרצוי שההרצאה הבאה שאתם מזמינים תעסוק בנושא הזה.

חוג בית עם ערך מוסף לחברה כולהחוג בית עם הרצאה מרגשת במיוחד

אם תזמינו הרצאת חוג בית למפגש הבא שלכם מאדם כמו שוקי זיו, אתם יכולים להיות בטוחים שאיש לא יישאר אדיש לכך. יש משהו מרגש מאוד במחשבה על כך שאתם עוצרים את חיי היום יום ואת הריצה ופשוט חושבים על החיים ועל האנשים שמקיפים אתכם, בין אם אתם מכירים אותם ובין אם לא, וחושבים איך לעזור להם. כל אחד מאיתנו עלול למצוא את עצמו במצב שבו הוא זקוק להשתלת איברים, בין אם זו ריאה, כבד או כל איבר אחר שאיכות החיים שלנו עלולה להיפגם בלעדיו. יש גם מקרים שבהם החיים עלולים להיפסק אם לא נעבור את ההשתלה שלה אנחנו זקוקים, ובכך בדיוק עוסקות ההרצאות המרתקות של שוקי זיו. הוא עבר טראומה שלא קל להתמודד איתה, כי הוא איבד את בנו בתאונת דרכים קשה, אך מהטראומה הזאת הוא בחר לגדול ולצמוח. ביחד עם אשתו הוא בחר לתרום את אבריו גופו של בנו אחרי התאונה, ובכך למעשה הוא זכה לקחת חלק בהצלת חיים של לא מעט אנשים.

הרצאה שלא תישארו אדישים אליה

במסגרת הרצאת חוג בית של שוקי זיו אתם תתרגשו ביותר, תהייה לכם פריבילגיה לחשוב על מה שאתם בדרך כלל לא חושבים עליו, ובעיקר, אתם תצאו ממנה שונים לעומת איך שתיכנסו אליה. רוב האנשים ששומעים את הרצאותיו של שוקי זיו לא יכולים להישאר אדישים, וחלק ניכר מנוכחי ההרצאה בוחרים לחתום על כרטיס אדי ולתרום איברים. את סוף החיים אפשר לנצח עם ההמשכיות שלהם, ואם תרומת האיברים שלנו יכולה להציל אחרים אז למה שנוותר על כך? הרצאות כאלה בחוג הבית שלהם הן הרצאות שלא תוכלו להתעלם מהן והן עשויות לשנות את החברה שבה אנו חיים לטובה, כך שזה כדאי.