חוג בית עם הרצאה פרטית

אהבת החיים היא הכלל הראשון שמנחה את שוקי זיו במהלך השינוי שחל בחייו, מאז שהקים את פועלו למען הנצחת בנו. זיו מבין לליבם של המשפחות שאיבדו חלק מהם, מאחר והוא חווה את האובדן על בשרו, מה שעוד יותר שכנע אותו כי עליו לאפשר לבנו להציל כמה שיותר אנשים, זאת הוא עושה באמצעות העברת המידע הנחוץ על תרומת איברים, שלא כולם מודעים אליו. חוג בית

ישנם אנשים רבים שקיבלו את המוות באפיסת כוחות ובמקום להתמודד בחרו לשקוע בתהום, אך ברגע האחרון שוקי זיו הצליח להרים אותם למעלה ולהוכיח להם כי אפשר לחיות עם השכול, להשלים עם האובדן ולהילחם על החיים, למען עצמנו וכמובן למען הסובבים אותנו. כל עוד נמשיך להעניק ולתת, נוכל לקבל בחזרה, זאת אפשר לעשות על ידי חתימה על כרטיס תרומת איברים, בעזרתו כל אחד ואחת מאיתנו יוכל להציל חיים של אנשים אחרים.

סיפור אישי

לוח הזמנים של זיו מורכב בעיקר מעזרה לזולת, הנחיית קבוצות, הרצאות, כנסים, אימון אישי וכמובן חוג בית. הוא מספר את הסיפור שלו שוב ושוב, עם כל הכאב והצער והזיכרונות שהוא היה רוצה להדחיק, אך הוא מודע לכך כי המטרה היא נעלה ורק באמצעות סיפור חיים אמתי וניסיון אישי, הוא יוכל לעזור לכמה שיותר אנשים, ליצור דור מתחשב יותר, לא אגואיסט שבוחר להעניק חיים בחייו ובמותו. חוג בית נועד בכדי לקדם את הנושא אצל אנשים פרטיים, בשונה מכנסים והרצאות אליהם מגיעים בדרך כלל קבוצות מחברות ואיגודים שונים. במהלך המפגש זיו מתיידד עם הקהל, שומע את הסיפורים האישיים, מספר את שלו ויוצר עמם קשר חברי, שנועד בין היתר להעניק להם ערב שונה מהשגרה אליה הם רגילים. זיו מודע לכך כי המפגש לא בהכרח ישפיע על כולם וכן לא ישנה את דעותיהם של כולם, אך אפילו אם אדם אחד יחתום על כרטיס תרומת איברים לאחר המפגש, הוא עשה את שלו.

חוג בית אצלכם בבית

חוג בית זו אופציה מאוד נוחה והרבה יותר אישית, מה שמאפשר לזיו לענות על יותר שאלות, להתייחס לכל המשתתפים ואפילו לשתף באופן רחב יותר את סיפור חייו. בהרצאות מדברים בעיקר על החיים ועל החשיבות שלהם, מה שמעניק למשתתפים חיוך גדול, למרות שמאחורי החיוך נמצא גם הצער. תאונות הדרכים בישראל הם פגע רע ובכל שנה מתים אנשים רבים מתוך טעות אנוש או תקלות בכביש ובכלי הרכב. לאור התאונות הללו, שלצערנו קוטלות חיים רבים, אין לדעת מי ומתי יזדקק להשתלה הבאה, לכן כל עוד נעשה את הצעד החשוב הזה מבעוד מועד, כך נתרום מעצמנו למען החיים. זה הזמן להזמין את שוקי זיו לערוך חוג בית ותוך כדי הסיפור האישי שלו, ללמוד על תרומת איברים ולפעול למען המטרה החשובה.