חוג בית עם הרצאות מרתקות

ההחלטה להקים חוג בית היא לא החלטה פשוטה, אך בהחלט כדאי לך ולחברים שלך לשקול את האופציה הזאת. לא תמיד צריך עשרות אנשים לחוג כזה, כי לפעמים גם כמה זוגות בודדים יכולים להרכיב את החוג. השאלה האמיתית  היא לא כמה אנשים יש, אלא מה בדיוק עושים ביחד ואיך מעבירים את הזמן, ואחד מהפתרונות הטובים ביותר זה להזמין הרצאות לחוג הבית שלכם. לכל קבוצה יש את הנושאים העיקריים שמענייניים אותה, ואין ספק שצריך לגרום לכך שההרצאות תהיינה מגוונות ומעניינות, כי אחרת חוג הבית לא יחזיק מעמד. אם אתה לא רוצה שגם ההרצאות הקרובות תהיינה סביב הנושאים של בישול, עיצוב או השקעות בבורסה, אז כדאי שתיקח בחשבון שיש היום אפשרות להזמין הרצאות על כל נושא שבעולם. אם אתה רוצה להכניס ערך מוסף וחשוב לחוג הבית שאתה מנהל ורוצה שהאנשים ישמעו הרצאה שלא תשאיר אותם אדישה, כדאי שתיפנה אל שוקי זיו, ויפה שעה אחת קודם.

חוג בית שאנשים יתרגשו בוחוג בית עם הרצאות מרתקות

חוג בית שאליו מגיע שוקי זיו הוא חוג שיוצאים ממנו שונים לעומת איך שנכנסים אליו. הסיבה לכך היא שההרצאות של שוקי עוסקות באחד מהנושאים הרגישים והחשובים ביותר לאנושות וזה תרומת איברים. הבן של שוקי, כשהיה בן 26, נפטר כתוצאה מתאונת דרכים, ומאז ועד היום שוקי עוסק בנושא תרומת האיברים ובהרצאות שעוסקות בכך. עוד בבית החולים כאשר שוקי הלך לעולמו אחרי מלחמת הרופאים על חייו, היה צורך לקבל החלטה האם תורמים את איבריו לאנשים שזקוקים להשתלות או לא. התשובה של שוקי ושל אשתו הייתה חד משמעית: כן, ומאז ועד היום הם נמצאים בקשר עם האנשים שקיבלו את תרומת איבריו בנם. אין ספק בכך שבנם לא יחזור לחיים ועצם העובדה שהם תרמו את איבריו לא תשנה את העניין הזה. עם זאת, הידיעה שהם כן עזרו לאחרים לחיות ולשפר את איכות החיים שלהם גרמה להם בעצמם לדבוק בחיים ולבחור בתקווה. לשמוע הרצאות מרגשות כל כך מפי אדם שעבר בעצמו טראומה זה לא עניין של מה בכך ולכן כדאי להזמין את שירותיו של שוקי זיו לפגישת חוג הבית הקרובה.

האם המאזינים יפעלו אחרת אחרי ההרצאה?

החלום הגדול של כל מי שמזמין מרצה להרצאת חוג בית זה לגרום לכך שאחרי ההרצאה משהו באמת ישתנה ואנשים באמת יפעלו אחרת. האמת היא, שעם הרצאותיו של שוקי זיו זה אכן יכול לקרות, כי שוקי יוכל לגרום לאנשים לא רק להזיל דמעה או לחשוב על הדברים, אלא הוא גם יניע אותם לפעולה. לא מעט מאזינים מחליטים לחתום על כרטיס אדי מייד עם תום ההרצאה, והצעד הזה אולי נראה קטן אך הוא משמעותי ביותר. זה הצעד ששומר על האנושיות בחברה שלנו וזה הצעד שגורם לכך שאנשים שזקוקים להשתלות יוכלו לקבל את חייהם בחזרה.