חוג בית עם ערך מוסף לכל אחד

מתי בפעם האחרונה עצרתם את המרוץ שבו אתם נמצאים והשקעתם קצת ברוחניות של החיים שלכם? מתי יצא לכם לחשוב על העריך שמניעים את החיים שלכם ומשפיעים עליכם? האמת היא, שבחיי היום יום הרבה פעמים קורה שאנחנו לא עוצרים מספיק לחשוב על הדברים האלה, ולכן חוג בית יכול להיות המקום המתאים לכך. אם גם אתם מנהלים חוג כזה ואתם מחפשים הרצאה שתוכל להיות מעניינת ומניעה לפעולה, אתם צודקים, כי לא תמיד הרצאות שעוסקות בתחום ההשקעות בבורסה יכולות להספיק. אומנם הכסף זה אחד מהדברים החשובים ביותר בחיינו אך חשובה לא פחות הבריאות שלנו והשאלה מה אנחנו עושים למען האחר. אם אתם רוצים הרצאה לחוג הבית שלכם שאנשים לא יוכלו להישאר אליה אדישים, שוקי זיו הוא האדם שאליו כדאי לכם לפנות, כי ממנו תוכלו לשמוע הרצאה שלא שומעים כל יום.

חוג בית מרגשחוג בית עם ערך מוסף לכל אחד

ההרצאות של שוקי זיו יכולות להתאים לא רק בתור הרצאות של חוג בית, אלא גם אם אתם מחפשים הרצאות לעובדים שלכם, לחברים או לכל קבוצה אחרת של אנשים. שוקי הוא אדם שעבר טראומה קשה כי הוא איבד את בנו בן ה26 בתאונת דרכים, ומאז כל חייו השתנו כמובן. למרות הטראומה הזאת הוא בחר לעשות שינוי שיהיה גם חיובי, כי הדבר הראשון שהוא החליט עליו עם מותו של בנו היה לתרום את איבריו. מאז ועד היום לא מעט אנשים חיים כאשר בגופם נמצא איבר מגוף בנו שנפטר, וזו הדרך של שוקי להיאחז בחיים ולבחור בהם בכל פעם מחדש. ההרצאות שהוא מעביר קשורות לנושא הזה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שחוג הבית הקרוב שלכם יהיה כזה שאיש לא יישאר אליו אדיש.

הרצאות שגורמות לאנשים לפעול

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי להזמין את שוקי זיו אל חוג הבית שאתם מארגנים, זו העובדה שאנשים לא רק מתרגשים מההרצאות שלו אלא גם פועלים. כלומר, חוג בית שבו מתקיימת הרצאה כזאת הוא חוג שאנשים לא רק מזילים בו דמעה מהתרגשות, אלא גם הם יוצאים מההרצאה עם החלטה: הם יתרמו איברים. אומנם זה נכון שאף אחד לא רוצה למצוא את עצמו בסיטואציה שבה הוא צריך לקבל החלטה על תרומת איברים, אך במידה וזה קורה חושב לחשוב על האחר. אנשים עושים את זה בעזרת כרטיס אדי או בכך שברגע האמת הם מוכנים לתרום את איברי היקרים להם, וחשוב להבין שזה פשוט מציל חיים. אנשים שממתינים לריאות, לב, כבד או איברים אחרים יכולים לשפר מאוד את איכות חייהם אם הם יקבלו את איבריו של התורם המתאים. לכן חשוב כל כך לחשוב על האחר ולתרום את איברי יקירינו שהולכים לעולמם בטרם עת, כי מה אנחנו אם לא חברה אנושית?