חוג בית שמעשיר ומשנה את החיים

במהלך החיים כל אחד מאיתנו יכול להימצא בתקופה שבה הוא היה מעדיף לשמוע הרצאות מעניינות על כל מיני נושאים, ובדיוק בגלל זה אנשים יוצרי חוגי בית שונים. זה נשמע לכם מוכר כי גם אתם לוקחים חלק בחוג כזה ואתם תוהים איזה מרצה כדאי להזמין? אם כך, דעו שהגעתם למקום הנכון, כי שוקי זיו יוכל להציע לכם הרצאה מרתקת שאיש לא יישאר אליה אדיש.

חוג בית עם ערך מוסףחוג בית

הרבה פעמים מה שמאפיין חוגי בית זה שמתקיימות בהם הרצאות העשרה, וזה אומר שההרצאות יכולות לעסוק בכל נושא שבעולם. יש אנשים שבוחרים להביא מרצים שעוסקים בטכנולוגיה או כאלה שמדברים על היסטוריה, אך אם יש לכם הזדמנות להביא מרצה שישנה לכם את החיים אז למה לא? חוג בית זו אומנם מסגרת שבדרך כלל לוקחים בה חלק הרבה אנשים בבת אחת, אך חוג הבית זה המקום שבו אפשר להתחיל ליצור שינוי. זו הסיבה לכך שגם למקומות כאלה כדאי להזמין מרצים שמדברים על דברים מעניינים ומהותיים, ושוקי הוא אחד מאותם האנשים שאליהם כדאי לכם לפנות.

הרצאה שלא נשארים אליה אדישים

שוקי זיו הוא האדם המתאים לדבר בפני כל חוג בית כי הוא אדם שעבר את אחת הטראומות שיותר קשה להתמודד איתן בחיים, וזה קרה כאש איבד את בנו בתאונת אופנוע. לכל הדעות זו התמודדות לא קלה בכלל, ואחת מהשאלות שאיתן שוקי היה צריך להתמודד זה האם הוא בוחר בחיים או לא. למרות שלא היה לו קל להסתגל למצב החדש ולעצב הנורא, הוא בחר בחיים והוא גם בחר לתת לאחרים חיים. כלומר, הוא החליט, ביחד עם אשתו, לתרום את איבריו בנו ובכך להציל חיים של אנשים אחרים. בדיוק בכך עוסקות ההרצאות שלו, ואתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד מהאנשים שיגיעו לחוג הבית שלכם לא יוכל  להישאר אדיש כשהוא ישמע את שוקי מדבר.

הרצאה שמובילה לשינוי

זה שאנשים לא יכולים להישאר אדישים כשהם שומעים על טרגדיה נוראית כמו זו שקרתה לשוקי זה ברור, אך השאלה היא האם הם גם עושים משהו בנידון. אתם יכולים להיות בטוחים שלא מעט אנשים שיצאו מחוג הבית יפנו לחתום על כרטיס אדי של תרומת איברים, והאמת היא, שזה בדיוק מה שמוביל לשינוי. חוג בית כזה הוא לא עוד מפגש בין אנשים שרוצים להעביר את הזמן, אלא זה חוג שממנו מתחילים לעשות שינוי. תרומה של איברים זה משהו שצריך לקבל לגביו החלטה, ואם אפשר לשפר את איכות החיים של אחרים על ידי תרומה אז למה לא? איש לא רוצה להיות במצב שבו הוא יצטרך לתרום את איבריו או להחליט על תרומת איברים של בן או בת שנפטרו, אך חשוב לדעת שתרומה כזאת משנה את החיים.