חוג בית

חוג בית זו צורה נעימה ונוחה להעביר אג'נדה חברתית או מסר שיווקי לאנשים רגילים שחיים בנינו בכל יום. במקום להעביר הרצאות גדולות מול קהל גדול, ניתן גם לאגד יחד מספר מצומצם של אנשים ולזכות לאינטימיות, לעלות על יותר שאלות וכן להעביר את המסר באופן הרבה יותר חודר, מאחר שהמסר עובר יותר טוב לעשרים אנשים מאשר למאתיים. שוקי זיו הבין שעליו לאהוב את החיים למרות הכול, מאחר שהם הולכים ללוות אותו בכל דרך ולהוות עבורו קרש נוחה להישען עליה בכל עת. לאור החוויה הקשה שעבר, הוא מרגיש שחשוב לו להעביר את המסר שלו לכולם ולשכנע כי חשוב לחתום על כרטיס לתרומת איברים ויחד עם זאת, במקרה של אובדן הדרך הטובה ביותר להתנחם היא באמצעות דבקות במטרה מסוימת, שאומנם לא תשכיח את הכאב, אך תסייע ברצון להמשיך לחיות ואף לאהוב את החיים.

להסתייע באחרים

שוקי זיו עושה שינויים חיוביים באמצעות חוג בית, בו הוא מעניק לזולת חלק ממנו, אחד החלקים החשובים שכרוכים באהבה העזה שלו שהייתה ועודנה לבנו , אותו שכל בתאונת אופנוע מצערת. אנשים רבים קיבלו מוות של קרוב בצורה קשה והיו קרובים לאפיסת כוחות, הדבר היחיד שסייע להם לקום ולהרים את עצמם, הוא השיתוף והסיפור האישי ששוקי זיו העניק להם. הרי ידוע כי כל אחד מאתנו יעדיף לקבל עצות מבעל ניסיון, מאחר שהוא עבר את אותה סיטואציה הדומה לסיטואציה שלנו, הוא יודע כיצד להתמודד בדרך טובה ואף יודע מה הסוף של התהליך.

הרצאה אינטימית

הרצאות חוגי בית

הרצאות חוגי בית

שוקי זיו רואה באותו חוג בית כמטרה נעלה, לקבל אהדה עבור המסר שלו על ידי אנשים שעד כה לא היו בטוחים כי הדרך הטובה להתנחם, היא להעניק ולעשות טוב לעולם. חיי היום יום של שוקי זיו מורכבים בעיקר ממימוש המטרות ושיתוף חוויה אישית מאוד קשה שברוב המקרים משכנעת את הרוב לתמוך בתרומת איברים ובהמשך אולי גם לחתום על כרטיס אדי בעצמם. בשונה מכנסים גדולים והרצאות עם מספר רב של משתתפים, שוקי מרגיש בחוג בית כאילו נמצא בבית של חברים, מה שמסייע לו להיפתח ולהעניק הרצאה מאוד מרגשת שבדרך כלל לא מותירה עין יבשה אחת. במהלך ההרצאה, זיו מקבל שאלות ועונה לקהל, כך שמדובר בקהל יותר מצומצם, ניתן להעניק יחס חם יותר ולאפשר לכל אחד מהקהל להאמין כי מדובר בשיחה אישית של שני מכרים. את ההרצאות שלו הוא מעביר הן לנוער הצעיר והן למבוגרים, מאחר שרבים אינם מודעים למצב העגום של תרומת איברים בארץ. מאחר שאנחנו מדינה בה הדת מאוד שולטת ומשפיעה, תרומת איברים לא זוכה להרבה תרועות מצידם של הישראלים. חשוב ללמוד ולקרוא נושאים בתחום תרומת איברים ולעשות צעדים חשובים בשמירה וטיפוח של הנושא.