כרטיס אדי עם משמעות לחיים

כרטיס אדי

כרטיס אדי

 לתת זה בעצם לקבל – מה הכוונה? כאשר אדם נותן מעצמו ולא מדובר בכסף או בחומריות אלא במעשים, בחיבה לזולת , בעזרה לזולת בסיוע וכדומה הוא בעצם זוכה לאהדה והכרת תודה שאין לה תחליף. אחד הנושאים הבוערים בקרב החברה שלנו הוא נושא תרומת איברים , פעמים רבות אנו שומעים משפחות שאיבדו את יקיריהם בכל מיני נסיבות טראגיות ויחד עם הכאב, והעצב והגעגוע העז שמלווה וילווה אותם תמיד הם בכל זאת מוצאים נקודת אור קטנה וזה תרומת איברים , הצלת חיים של אנשים, ילדים, מבוגרים וצעירים שבזכות השתלת איברים חייהם ניצלו. מדובר על תעצומות נפש גדולות שאין ביכולתנו לכמת אותם .

 כרטיס אדי – הכרת תודה

הצורך הקיומי שלנו הוא בעצם לחיות, להגשים את החלומות שלנו, ללמוד מה שאוהבים, לעסוק בתחום שרוצים, לחוות חוויות שונות, תחביבים , להכיר את העולם הגדול, לבנות משפחה ולהמשיך את השושלת הזו לאורך זמן. יחד עם זאת אנו מלאי נתינה אוהבים לעזור, נרתמים בעת צרה, דואגים לזולת ורוצים להעניק מעצמנו כמה שניתן. אבל מכיוון שיש מישהו למעלה שמתכנן ועושה סדר ואין אנו יודעים מה צופן לנו העתיד וישנם מצבים שלצערנו קורים מקרים טראגיים ואבידה גדולה, לכן מידי פעם יש לעצור לרגע ולחשוב מה אני יכול לתת וכיצד אוכל לעזור לזולת ללא שום תמורה? התשובה היא: כרטיס אד"י. אותו כרטיס מאפשר להעניק ולהציל חיים של אדם אחר וזוהי גדולה אמיתית. אחד האנשים שפועלים בתחום הוא שוקי זיו שאיבד את בנו בתאונת דרכים קטלנית. הצער שליווה אותו בעצם גרם לו להבין שמעתה הוא רוצה להציל חיים ובעזרת הרצאות מרתקות על הדרך שהוא עבר ועל פעילותו האין סופית בתחום תרומת איברים וחתימה על כרטיס אד"י הוא גורף המון אהדה, חיבה והכרת תודה מהציבור. בכל הצער והכאב הפרטי שלו שוקי זיו לעולם לא שכח את בנו היקר ובעזרתו פילס לו דרך המובילה לחיים.

לשמוע ולהתפעל

כדי להבין את העוצמות הגדולות שטמונות בכרטיס אד"י שהוא כה חשוב מומלץ להקשיב להרצאותיו המרתקות של שוקי זיו , בהרצאות שלו הכל פתוח המסר ברור ובעל ערך מוסף.הרצאות מרתקות המגוללות את סיפורו האישי והמרגש שבעצם אתו מקרה טראגי שקרה לו הוביל אותו לעסוק בתחום הנתינה. כאשר יוצאים מההרצאה שלו אי אפשר שלא להתרגש, להתפעל ולקבל הסתכלות אחרת על החיים. ללא ספק מדובר על אדם משכמו ומעלה שרוצה להעביר את סיפור חייו האישי ולפתוח בפני הציבור שניתן ויש הזדמנות להציל חיים בעזרת כרטיס אד"י.

אז אם אתם רוצים לקבל פרספקטיבה על החיים בצורה אחרת, מרתקת, שלא משאירה מקום להתלבטות, ורוצים משהו לתת לנשמה .תוכלו להשתתף בהרצאות ששוקי זיו מעביר. לקבל זווית ודרך חשיבה אחרת על החיים, מהותם ועל הדברים שבאמת חשובים לנו בתור ובתוך החברה.