אדם שמאבד את בנו או אדם אחר שיקר לו מתחיל להבין היטב עד איזו רמה הכול יכול להשתנות בכל רגע, וזו בדיוק הנקודה להתחיל לחשוב איך נוכל להציל חיים. אומנם איש מאיתנו לא רוצה לחשוב על המוות שלו או של אדם קרוב לו, אך המוות הוא חלק מהחיים והוא יכול לתפוס אותנו הרבה לפני גיל הזקנה, ולכן כדאי שנכיר את האפשרות של תרומת אברים. זה ברור שאם אתם אנשים בני שלושים או ארבעים אתם מרגישים צעירים ורוצים להאמין שתמיד תהיו בריאים, אך אם לא כך יהיו הדברים אז למה שלא תסכימו לתרום את האיברים שלכם לאחרים? בעזרת איברים שנתרמים אפשר להציל חיים רבים, כך שכדאי לכל אחד מאיתנו לחשוב על זה ולפעול למען כך.

ללמוד על התחום

תרומת איברים

תרומת איברים

הרבה אנשים יודעים שהאופציה של תרומת אברים קיימת, אך כיון שזה נראה להם כל כך רחוק מהחיים שהם מנהלים, הם לא באמת לומדים כמה שאפשר על הנושא. כדאי להזמין הרצאה של שוקי זיו בנושא הזה כי בעזרת הרצאות חווייתיות כאלה אפשר יהיה ללמוד הרבה יותר, וזה בהחלט מומלץ. עם הניסיון של שוקי ועם מה שהוא עבר בחייו הוא יוכל להגדיל את הידע שלכם ולחשוף אתכם למידע בנושאים כמו תרומת אברים, ואין ספק שזה חשוב. לא תוכלו להחליט שאתם רוצים לתרום את האיברים שלכם אם לא תבינו את חשיבות הדברים ועל ידי הרצאות של שוקי זיו תוכלו להכיר יותר טוב את הנושא הזה ולכן זה חשוב.

המשכיות החיים

עבור אדם שחולה, בין אם זה במחלת כבד, כליות או כל מחלה אחרת, האיברים שאחרים תורמים יכולים לשנות את החיים. דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים במצב שבו אתם הם אלה שזקוקים לאיברים שנתרמו על ידי אחרים אך חסרים איברים כי לא מספיק אנשים חתמו על כך שהם רוצים לתרום איברים? זו סיטואציה מאוד מתסכלת, כי לדעת שמבחינת המדע אפשר להציל את החיים שלכם זה חשוב, אך אם חסרים איברים זה לא יעזור. לכן חשוב כל כך שכל אחד מאיתנו יחתום על תרומת אברים, כי עם תרומה כזאת אפשר לשפר את חייהם של הרבה מאוד אנשים ואפשר גם להציל אותם. תרומת האיברים הולכת ונהיית יותר ויותר פופולארית בשנים האחרונות וזה לא במקרה, שכן אכן מדובר על תרומות שיכולות להיות מהותיות. לכן כדאי שגם אתם תבינו את משמעות הדברים ותתחילו לפעול בנושא הזה, כי עם תרומה שכזאת תהייה לכם פריבילגיה לעזור וגם לקבל עזרה.