Uncategorized

לגלות את לב אמריקה: 6 אטרקציות תיירותיות בדירוג הגבוה ביותר בוושינגטון די.סי.

6 אטרקציות תיירותיות בדירוג הגבוה ביותר בוושינגטון די.סי 

6 אטרקציות תיירותיות בדירוג הגבוה ביותר בוושינגטון די.סי 

סמלים לאומיים כמו הקפיטול והבית הלבן נגישים למבקרים, יחד עם עשרות אטרקציות תיירותיות נוספות, הכוללות מוזיאונים ברמה עולמית ומונומנטים חשובים. רבים מהדברים החשובים ביותר לראות ולעשות נמצאים ברביע הצפון מערבי שלאורך הקניון הלאומי והכי טוב לראות אותם ברגל. הקיץ יכול להיות חם ולח בצורה לא נעימה, כך שהזמנים הטובים ביותר לבקר בוושינגטון הם האביב והסתיו.

תכנן את הטיול שלך לבירת המדינה עם רשימת האטרקציות המובילות בוושינגטון הבירה

ראה גם: איפה ללון בוושינגטון הבירה

1. קפיטול ארצות הברית וגבעת הקפיטול

הקפיטול, וושינגטון הבירה
הקפיטול, וושינגטון הבירה

הקפיטול, המוכר ברחבי העולם כסמל של ארצות הברית, הוא מקום מושבם של בית הנבחרים והסנאט. הכיפה הענקית, המבוססת על כיפת פטרוס הקדוש ברומא, בולטת מעל כל שאר בנייני וושינגטון.

כמו וושינגטון עצמה, הבניין גדל עם השנים מאז שהחלק המרכזי נבנה בין 1793 ל-1812. התוספת האחרונה, בשנים 1958-62, הגדילה את החזית הראשית שבה נשבעים הנשיאים. בצד השני, מרפסת שיש מציעה נוף יפהפה של הקניון והעיר.

הפנים זוהרים בפרסקאות, תבליטים וציורים, במיוחד הרוטונדה מתחת לכיפת הברזל הגדולה עם ציור תקרה של קונסטנטינו ברומידי וציורי ענק של סצנות מההיסטוריה האמריקאית על הקירות. לצדו נמצאת הלשכה לשעבר של בית הנבחרים, עם פסלים של דמויות היסטוריות מובילות. הסנאט רוטונדה הקטנה מובילה ללשכת הסנאט הישנה המשוחזרת להפליא, שבה התכנס הסנאט עד 1859, ובית המשפט העליון עד 1935.

עם חידוש הסיורים בחינם, ניתן להזמין אותם באינטרנט ולהתחיל במרכז המבקרים בקומה התחתונה, שם יש תערוכה מעניינת על ההיסטוריה של הבניין. סיורים חינם בשעות אחר הצהריים בימי חול לחקור את הציורים המעוטרים על הקירות והתקרות של המסדרונות באגף הסנאט, שתוכנן על ידי ברומידי בין 1857 ל-1859. כדי לבקר בסנאט או בבית בישיבה, עליך ליצור קשר עם הסנאטור או הנציג שלך לקבלת אישור. ; מבקרים זרים יכולים לארגן ביקורים דרך מרכז המבקרים.

מזרחית לקפיטול נמצאים בניין בית המשפט העליון; ספריית הקונגרס; וספריית פולגר שייקספיר, ביתו של ה האוסף הגדול בעולם של יצירותיו המודפסות של ויליאם שייקספיר.

ה שכונת גבעת הקפיטול משתרע לדרום מזרח, עם השוק המזרחי התוסס, שוק איכרים עם מוכרי אומנות.

קפיטול ארצות הברית - מפת תכנית קומה
קפיטול ארצות הברית – מפת תכנית קומה (היסטורית)

2. אנדרטת לינקולן

פסל השיש של הנשיא אברהם לינקולן באנדרטת לינקולן
פסל שיש של הנשיא אברהם לינקולן באנדרטת לינקולן

האנדרטה האהובה ביותר מבין כל האנדרטאות של וושינגטון, אנדרטת לינקולן ניצבת בקצה המרוחק של הקניון, מופרדת מאנדרטת וושינגטון על ידי הבריכה המשתקפת. במרכזו פסל שיש בגובה 19 רגל של נשיא יושב ומהורהר אברהם לינקולן מוקף ב-36 עמודים, אחד לכל אחת מהמדינות שהתקיימו בזמן מותו של לינקולן. זוהי היצירה המפורסמת ביותר שעוצבה על ידי הפסל הנודע דניאל צ'סטר צרפתי. ז'ול גרין צייר את ציורי הקיר על הקירות הפנימיים, תוך שהם מציגים אירועים חשובים בחייו של לינקולן.

מאז השלמתו בשנת 1922, אנדרטת לינקולן הייתה זירת מספר אירועים היסטוריים. ב-1 ב-1939, כאשר בנות המהפכה האמריקאית הלבנות לגמרי (DAR) סירבו לתת לזמרת האפרו-אמריקאית המהוללת מריאן אנדרסון להופיע בקונצרט באולם החוקה הסמוך, הנשיא פרנקלין רוזוולט והגברת הראשונה אלינור רוזוולט ארגנו לה אירוע פתוח קונצרט אווירי על מדרגות אנדרטת לינקולן, בהשתתפות 75,000 איש ומשודר למיליוני מאזיני רדיו.

אנדרטת לינקולן
אנדרטת לינקולן

מרטין לותר קינג ג'וניור נשא את נאומו המפורסם "יש לי חלום…" ממדרגות הזיכרון ב-1963, ושוב עשה כאן היסטוריה.

ביקור באנדרטאות זה ואחרות בקניון הוא אחד הדברים המועדפים לעשות בוושינגטון הבירה בלילה. המונומנטים כולם מוארים, ורבים מהם, כמו אנדרטת לינקולן, פתוחים 24 שעות ביממה. הפסל של לינקולן מואר במיוחד בלילה בתוך החלק הפנימי החשוך של המקדש וממוסגר על ידי העמודים הלבנים המוארים.

3. קניון לאומי ואנדרטאות ותיקים

אנדרטת מלחמת העולם השנייה
אנדרטת מלחמת העולם השנייה

רצועת המדשאות והבריכות המרווחת היוצרות חגורה ירוקה רחבה מהשטח בניין העירייה אל ה אנדרטת לינקולן הוא גם האתר של רבים מהמבנים והמונומנטים הבולטים של וושינגטון. הבולט ביותר בנקודת המרכז שלו הוא אנדרטת וושינגטוןואנדרטאות זיכרון למלחמה כוללות את אלה ליוצאי מלחמת העולם השנייה, מלחמת קוריאה ווייטנאם.

ה אנדרטת ותיקי וייטנאם, קיר נוקב שעליו כתובים שמות כל אנשי השירות והנשים האמריקאים שאיבדו את חייהם או נעדרים, הוא אחד מאנדרטאות הזיכרון המתויירות ביותר בוושינגטון. הקרוב אנדרטת הנשים של וייטנאם יש פסל ברונזה של שלוש שרות המסייעות לחייל פצוע. ה אנדרטת ותיקי מלחמת קוריאה מכיל 19 פסלי פלדה של חיילים. החדש ביותר, אנדרטת חיילים משוחררים אמריקאים נכים לכל החיים הוקדש בשנת 2014.

אנדרטת ותיקי וייטנאם
אנדרטת ותיקי וייטנאם

אם תסתכלו על מפת אטרקציות בוושינגטון די.סי., תבחינו שרבות מהן עומדות על הקניון הלאומי, כך שאתם צפויים לבלות כאן הרבה זמן. לצד אספקת פארק להליכה, ריצה ופיקניק, הקניון הוא מקום לחגיגות ופסטיבלים. הידוע מביניהם הוא השנתי יום העצמאות חגיגה עם זיקוקים סביב אנדרטת וושינגטון.

גם ביולי, ה פסטיבל חיי העם האמריקאי סמיתסוניאן ממלא את הקניון במוזיקה, אמנות, הופעות, סיפורים, תוכניות תרבות ואוכל מאזורים שונים ברחבי הארץ. ה פסטיבל העפיפונים של סמית'סוניאן מתקיים כאן בסוף מרץ או בתחילת אפריל.

בערבי הקיץ, לעתים קרובות ניתן למצוא להקות צבאיות המופיעות במקומות לאורך הקניון. להקת הצי האמריקאי עורכת קונצרטים במדרגות הקפיטול המשקיפות על הקניון בימי שני ובימי שלישי באנדרטה של ​​הצי. להקת חיל האוויר האמריקאי מופיעה על מדרגות הקפיטול בימי שלישי ובאנדרטת חיל האוויר בימי שישי.

מיקום: בין שדרת החוקה לשדרת העצמאות, וושינגטון הבירה

4. הבית הלבן

הבית הלבן
הבית הלבן

הבית הלבן הוא מעונו הרשמי של נשיא ארצות הברית. ביתו של כל נשיא מלבד ג'ורג' וושינגטון, הוא נבנה במקור על ידי ג'יימס הובאן ב-1792, ולאחר שנשרף על ידי הכוחות הבריטיים ב-1814 נבנה מחדש ב-1818.

למרות סיורים בפנים הכוללים את החדרים המזרח, הכחול, הירוק והאדום; אולם האירועים; ואת חדר האוכל הממלכתי יש להזמין זמן רב מראש דרך משרד הקונגרס או השגרירות שלכם, כל תייר לוושינגטון ירצה לראות את הבניין האייקוני הזה, לפחות מבחוץ.

החופשי מרכז המבקרים של הבית הלבן, במרחק קצר משם, יש תערוכות אינטראקטיביות מצוינות, המציגות פרטים על הבית הלבן והמשפחות הנשיאותיות. הוא כולל רהיטים של נשיאים קודמים, דגם של בית המגורים, שינויים היסטוריים וסרטונים עם תובנות מנשיאים על זמנם שחיו שם.

האליפסה, רצועת דשא בשטח של 54 דונם המשתרעת עד לשדרת החוקה, מארח קונצרטים בקיץ של להקת הצבא האמריקאי. הסמוך לבית הלבן נמצאות התחייה היוונית המשוכללת משנת 1833 בניין האוצר וה-1871 בניין משרדי ההנהלה, אחד מבנייני הממשלה הישנים הבולטים ביותר בוושינגטון. מ כיכר לאפייט, אחד מהידועים ביותר בעיר, פסלים של לאפייט ואחרים משקיפים על הבית הלבן.

כתובת: 1600 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC

אתר רשמי:

5. אנדרטת וושינגטון

אנדרטת וושינגטון
אנדרטת וושינגטון

הפיר הלבן בגובה 555 רגל של אנדרטת וושינגטון הוא אייקון מוכר של הקניון הלאומי, ומראה יפהפה, במיוחד כאשר הוא משתקף בבריכה המשתקפת הארוכה שלמרגלותיו. בניית האובליסק לכבוד הנשיא הראשון של האומה לא התנהלה בצורה חלקה. התוכנית אושרה על ידי הקונגרס בשנת 1783, אך הקרקע לא נשברה עד 1848.

כאשר המגדל הגיע לגובה של 156 רגל ב-1854, מריבות פוליטיות ומחסור בכספים עצרו את הפרויקט למספר שנים, ומלחמת האזרחים גרמה להפרעה נוספת כך שהמגדל לא הוגבל עד 1885, כאשר הוא הושלם לבסוף על ידי חיל הצבא. של מהנדסים.

אתה עדיין יכול לראות את השלבים הנפרדים של הבניין שלו על ידי שלושה שינויים בצבע האבנים מולו; בפנים חקוקות אבנים ממדינות, ערים, מדינות זרות, יחידים וקבוצות אזרחיות, רבים מהם תורמים שעזרו בשלבי המימון הפרטיים שלו. אתה יכול לעלות במעלית לפסגה לתצפיות אוויריות על הקניון וחלק גדול של וושינגטון. בסיס האנדרטה מוקף במעגל של 50 דגלים אמריקאים.

כתובת: 15th & Constitution Avenue NW, Washington, DC

6. מוזיאון האוויר והחלל הלאומי

מוזיאון האוויר והחלל הלאומי
מוזיאון האוויר והחלל הלאומי

מוזיאון האוויר והחלל הלאומי הוא אחד המוזיאונים הפופולריים בעולם, עם אוסף של אוויר וחלליות יוצרים היסטוריה הכוללים את פלייר מקורי של האחים רייט משנת 1903 ושל צ'ארלס לינדברג רוח סנט לואיסהמטוס הראשון שטס סולו מעבר לאוקיינוס ​​האטלנטי.

היסטוריית טיסות עדכנית יותר מיוצגת כאן על ידי ה מודול פיקוד אפולו 11, חלק ממשימת הנחיתה המאוישת הראשונה על הירח. תערוכות קבועות ומשתנות ממחישות את המדע, ההיסטוריה והטכנולוגיה של התעופה והטיסות לחלל, ומכסות נושאים כמו השימוש בכוח אווירי בשתי מלחמות העולם, המירוץ לחלל, חלוצי טיסה וטכנולוגיית טיסה וחלל עדכנית .

רבות מהתערוכות הן אינטראקטיביות, וכולן מכילות חפצים היסטוריים ממשיים, כמו סלע ירח שניתן לגעת בו. לא רק תערוכות קבע ממחישות את ההיסטוריה, הן מציגות את איך ולמה של מדעי הטיסה והחלל, מסבירות איך דברים עפים, איך פועלים מנועי סילון ומה שומר על תחנת החלל הבינלאומית במסלול.

בנוסף לתערוכות, יש את פלנטריום אלברט איינשטייןתיאטרון IMAX, ומצפה הכוכבים הציבורי במרפסת המזרחית, שם תוכלו לבחון מכתשי ירח ולראות כוכבי לכת ומאפיינים אסטרונומיים אחרים דרך טלסקופים. סימולטורים של טיסה (בתשלום) מאפשרים לילדים ולמבוגרים לטוס במשימות קרב בתמרוני אוויר כמו גלילי חבית של 360 מעלות או לחוות תעופה ימית ב-F-18 Super Hornet.

המוזיאון הוא גם הבית של מרכז חצר מעורפל בשנטילי, וירג'יניה, בסמוך לנמל התעופה דאלס, יש עוד יותר חפצים היסטוריים של מטוסים וחקר חלל, כולל קונקורד ו מעבורת החלל Discovery. אתה יכול לצפות ממסלולי תצפית דרך ההאנגרים שבהם מומחים משחזרים מטוסים היסטוריים.

מוזיאון האוויר והחלל עובר כעת מהפך בן שבע שנים שישנה לא רק את הסידור של 23 גלריות, אלא גם את האופן שבו הוא מפרש את ההיסטוריה והמדע של הטיסה. במהלך השיפוצים, מספר תערוכות יהיו סגורות, כך שאם תערוכות מסוימות מעוררות עניין מיוחד, ניתן להתייעץ באתר המוזיאון כדי לברר אם הן פתוחות.

כתובת: 600 Independence Avenue SW, Washington, DC

אתר רשמי: www.nasm.si.edu

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *