8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה

8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה

היסטוריה, תרבות ויופי טבעי מתארים אולי בצורה הטובה ביותר את מהות החופשה בגרמניה. עם הערים ההיסטוריות הרבות והעיירות הקטנות והקסומות שלה, יחד עם שפע של יערות והרים, המבקרים מפונקים בבחירה בכל הקשור לבחירת מקומות ייחודיים לביקור בחלק היפה הזה של אירופה.

מי שרוצה לטייל או לחוות את האומנויות צריך לפנות למטרופולינים הגדולים יותר כמו מינכן, פרנקפורט או המבורג. למי שמחפש פעילויות פנאי, שקול ביקור במקומות כמו האלפים הבוואריים המלכותיים, היער השחור או עמק הריין.

קתדרלות עתיקות ומקסימות וארמונות מפוארים נמצאים בכל מקום. ובערים ובכפרים הקטנים יותר, חלקם מתהדרים בעיירות עתיקות מקוריות מימי הביניים (אלטשטדט) עדיין שלמות, מסורות רבות בנות מאות שנים עדיין נהוגות, כולל שווקי חג מולד מסורתיים, פסטיבלים וירידים.

בליבה התרבותי של גרמניה נמצאת הבירה ברלין. ביתם של מוזיאונים וגלריות משובחים רבים, העיר התוססת הזו מהווה בסיס נהדר שממנו ניתן לחקור את התענוגות הרבים האחרים שיש למדינה להציע. ולאוהבי הטבע, יש עולם שלם של אפשרויות בחיק הטבע של גרמניה.

לקבלת רעיונות והמלצות שיעזרו לתכנן את הנסיעות שלך, הקפד לקרוא את רשימת האטרקציות התיירותיות המובילות בגרמניה.

1. שער ברנדנבורג בברלין

8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה
שער ברנדנבורג בברלין

דגם האקרופוליס באתונה ונבנה עבור המלך פרידריך ויליאם השני בשנת 1791, שער ברנדנבורג מאבן החול המונומנטלי ברובע מיטה בברלין היה המבנה הניאו-קלאסי הראשון של העיר. גובהו הוא 26 מטר מרשים, הכולל את קוודריגההמרכבה המרהיבה בת ארבעה סוסים הנושאת את אלת הניצחון התנוססה על גבי הבניין המרהיב הזה.

ששת העמודים הענקיים שלו בכל צד של המבנה יוצרים חמישה מעברים מרשימים: ארבעה שימשו את התנועה הסדירה, בעוד המרכז היה שמור לקרונות המלכותיים. עמודים דוריים ענקיים גם מקשטים את שני הבניינים בכל צד של השער, ששימשו בעבר גבאי אגרה ושומרים.

ללא ספק המבנה האייקוני ביותר של ברלין, קשה להאמין שהמבנה המלכותי שאתה רואה היום ניזוק קשות במהלך מלחמת העולם השנייה. זה גם היה פעם חלק מחומת ברלין הידועה לשמצה, ובמשך כמה עשורים היה סמל לחלוקת ברלין למזרח ומערב.

2. קתדרלת קלן (קלנר דום)

8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה
קתדרלת קלן

קתדרלת קלן המתנשאת (Kölner Dom), קתדרלת סנט פיטר וסנט מרי, ממוקמת על גדות הריין והיא ללא ספק נקודת הציון המרשימה ביותר של קלן. יצירת מופת זו של אדריכלות גותית גבוהה היא אחת הקתדרלות הגדולות באירופה. הבנייה של פרויקט הבנייה השאפתני ביותר הזה של ימי הביניים החלה ב 1248 ולפי הדיווחים לקח יותר מ-600 שנה להשלים.

מרשים כמו חזיתה, הפנים המפואר של הקתדרלה משתרע על שטח של 6,166 מ"ר ומתגאה ב-56 עמודים ענקיים. מעל המזבח הגבוה נמצא ה-Reliquary of the Three Kings, יצירת אמנות מהמאה ה-12 בזהב שתוכננה על ידי ניקולס מוורדן כדי לשכן את שרידי שלושת המלכים שהובאו לכאן ממילאנו.

אַחֵר הדגשים כוללים הנוף הפנורמי מה מגדלי דרוםויטראז'ים מהמאה ה-12 וה-13 ב קפלת שלושת המלכיםוה מִשׂרַד הַאוֹצָר עם החפצים היקרים הרבים שלו, שכולם שרדו ברובם שלמים לאחר מלחמת העולם השנייה. לכמה מהנופים הטובים ביותר על העיר והנהר, טפסו את 533 המדרגות אל פלטפורמת התצפית במגדל הדרומי. נדרשת עלות כניסה קטנה.

3. היער השחור, באדן-וירטמברג

היער השחור
היער השחור

היער השחור היפהפה עם גבעותיו הכהות והמיוערות בצפיפות הוא אחד האזורים הגבוהים המתויירים ביותר באירופה כולה. ממוקם בפינה הדרום-מערבית של גרמניה ומשתרע על פני 160 קילומטרים מפפורצהיים בצפון ועד Waldshut על הריין הגבוה בדרום, זהו גן עדן של מטיילים.

בצד המערבי, היער השחור יורד בתלילות אל הריין, נחצה על ידי עמקים עבותים, בעוד שבמזרח הוא משתפל בצורה מתונה יותר עד לעמקי נקר והדנובה העליונים. מקומות פופולריים כוללים את אזור הסקי העתיק ביותר בגרמניה בטודנאו, מתקני הספא המפוארים של באדן-באדןואת אתר הנופש האטרקטיבי של באד ליבנצל.

דגשים נוספים כוללים את המרהיב רכבת היער השחור. הוא מרוכז בטריברג עם המפלים המפורסמים שלו, ובטריברג עצמו, ביתו של ה- המוזיאון הפתוח של היער השחור.

הדרך הטובה ביותר לתפוס את כולם? תפסו מפה של המסלול הפנורמי של היער השחור, סיור נהיגה של 70 ק"מ המציג את הנופים הטובים ביותר של האזור, יחד עם האטרקציות ההיסטוריות המובילות שלו, כולל טירות מדהימות ומספר רב של עיירות וכפרים מימי הביניים.

4. טירת האגדות האולטימטיבית: שלוס נוישוונשטיין, בוואריה

טירת נוישוונשטיין בסתיו
טירת נוישוונשטיין בסתיו

ה עיר עתיקה מוזרה של רגליים, הממוקם בין האלפים אמרגאו ואלגאו לבין אתר נופש אלפיני פופולרי ומרכז ספורט חורף, מהווה בסיס טוב ממנו ניתן לחקור את טירת נוישוונשטיין הסמוכה. מבצר ישן ומרהיב זה מוכר באופן נרחב כאחת הטירות המלכותיות המפורסמות והציוריות ביותר באירופה.

המלך לודוויג השני מבוואריה בנה את מבצר הפנטזיה רב המגדלים והמכוסה במערות, המפורסם כהשראה לטירות פארק השעשועים האייקוניות של וולט דיסני, בשנים 1869-86. מגוון אפשרויות סיור מוצעות, לרבות סיורים מודרכים בפנים המפוארים בחדר הכס, באולם הזמרים – ובכמה מהנופים המרהיבים של המדינה.

5. Miniatur Wunderland והנמל ההיסטורי של המבורג

רובע המחסנים בהמבורג, גרמניה
רובע המחסנים בהמבורג, גרמניה

בלב הנמל ההיסטורי של המבורג, המפואר ארץ פלאות מיניאטורית, רכבת הדגם הגדולה בעולם, היא אטרקציה שפונה באותה מידה לצעירים ולמבוגרים כאחד. מתגאה ביותר מ-9.5 מיילים של מסילת רכבת לדגם, דגם בקנה מידה מסיבי זה כולל קטעים המוקדשים לארה"ב, אנגליה, סקנדינביה, כמו גם המבורג. הוא כולל גם כ-1,300 רכבות, יותר מ-50,000 אורות מיקרוסקופיים, ויותר מ-400,000 דמויות אנושיות.

זה לא נדיר שאורחים מבלים שעות רבות בחקר העולם המרתק הזה, עם שדות התעופה המיניאטוריים המפורטים להפליא שלו, עם מטוסים שממריאים בפועל, כמו גם ערים צפופות, סצנות כפריות מוזרות ונמלים שוקקים. לחוויה בלתי נשכחת, הזמינו את אחד מהסיורים מאחורי הקלעים, דבר שכיף במיוחד לעשות בלילה.

אם כבר מדברים על נמלים, הקפידו לחקור את הנמל העצום של המבורג בזמן שאתם כאן. המשתרע על פני 100 קמ"ר, נמל גאות ענק זה הוא ביתו של אחד ממסופי ספינות הקרוזים הגדולים בעולם, והוא ידוע בתור השער לגרמניה. כדי להפיק את המרב מביקורכם, שימו לב שהנמל עדיף לחקור באמצעות סירת סיור.

לאחר מכן, בקר ב טיילת ליד הנמלמסלול הולכי רגל מקסים, וה מחוז המחסנים. הרובע ההיסטורי הזה מפורסם בקווים המתמשכים של מחסנים גבוהים שנבנו מלבנים.

6. עמק הריין

עמק הריין
עמק הריין

הריין הוא לא רק נתיב המים החשוב ביותר באירופה, הוא גם היפה ביותר. עם אורך כולל של 1,320 קילומטרים, הנהר המפואר הזה משתרע משוויץ דרך גרמניה ועד להולנד.

אמנם יש הרבה מקומות בגרמניה ליהנות מהנהר המלכותי הזה, המקסים עמק הריין התיכון העליון החלק, שהוגדר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, הוא כנראה המקום הפופולרי ביותר עבור תיירים לבקר. כאן, רצועת נהר דרמטית זו של 65 ק"מ מתגאה ביותר מ-40 טירות וכ-60 עיירות ציוריות מימי הביניים, כולן רק מחכות לחקור אותן בשייט בנהר או במכונית.

מחפש מקום נהדר להתחיל בו את ההרפתקה שלך בעמק הריין? העיירה ההיסטורית של בולמוסהיכן שהנהר חותך דרך ערוץ עמוק לפני הכניסה אל עמק בכרך, הוא מקום טוב להתחיל בו.

7. אי המוזיאונים של ברלין

8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה
אי המוזיאונים של ברלין

המוזיאון המפורסם בעולם של ברלין, או אי המוזיאונים, נמצא בין נהר השפרה והקופרגראבן, תעלה באורך 400 מטרים מהנהר. האטרקציה המצוינת הזו כוללת רבים מהמוזיאונים העתיקים והחשובים ביותר של העיר.

הלב של רובע ידידותי להולכי רגל זה הוא מוזיאון ישן. הוא נבנה בשנת 1830, תוכנן במיוחד כדי להציג את האוצרות המלכותיים. זמן קצר לאחר מכן, הקרקע שמאחורי המוזיאון הוקדשה לאמנות ול"ידע של העת העתיקה".

בין השנים 1843-55 ה מוזיאון חדש לבש צורה, וה הגלריה הלאומית נוספה בשנת 1876, יחד עם מוזיאון בודה, נבנה בשנת 1904 ובו אוספי עתיקות. גולת הכותרת נוספת של סיור רגלי בנקודות העניין המרהיבות הללו היא פרגמון עם המבנים ההיסטוריים ששוחזרו מהמזרח התיכון.

8. מריאנפלאץ של מינכן

8 אטרקציות תיירותיות מובילות בגרמניה
מריאנפלאץ של מינכן

לעיר השלישית בגודלה בגרמניה, מינכן (או מינכן בגרמנית) יש הרבה מה להציע למטייל ההרפתקן. עיר הבירה של מדינת בוואריה יכולה להתחקות אחר שורשיה עד המאה ה-12 כאשר הוקם כאן מנזר, והפכה במהירות למקום המסחר והמסחר החשוב ביותר של האזור.

מרכזי בעלייה זו היה מריאנפלאץ, הכיכר הגדולה שבה היו נפגשים סוחרים מרחבי בוואריה כדי לנהל עסקים, ובה היו מתאספים המקומיים כדי לקנות ולצפות בטורנירי ג'וסטינג מימי הביניים. בימינו, הכיכר העצומה הזו עדיין מושכת המוני אנשים, אבל מסיבות שונות: הם כאן בשביל סיורים או אולי כדי ליהנות מביקור באחד מבתי הקפה והמסעדות הטרנדיים של הכיכר, או כדי לעשות קניות בחנויות הבוטיק הייחודיות שלה.

נקודות העניין לתיירים הן בשפע. כאן, תמצאו את בניין העירייה "החדש" וה"ישן", ה בית עירייה חדש ו בית העירייה הישן, שם נכתב חלק גדול מההיסטוריה של העיר. שניהם אטרקטיביים ושווים ביקור. ציוני דרך אחרים כוללים את האנדרטה הגבוהה למרי הבתולה, ה עמוד מריאן נבנה בשנת 1638, כמו גם האלגנטי מזרקת דגיםמזרקה מהמאה ה-19 עם דמויות הברונזה שלה.

לחוויה בלתי נשכחת באמת, למה לא לשקול ביקור בחורף? אם כן, תתוגמלו עם ההזדמנות לראות את מריאנפלאץ מתעורר לחיים עם תצוגה מרהיבה של אורות וקישוטים במהלך השנתי שוק חג המולד. מתקיימים כאן גם פסטיבלי חורף אחרים, כולל הפסטיבלים העתיקים, בני חודש קַרנָבָל קַרנָבָל. מתקיימים מדי ינואר עד פברואר, מקומיים ומבקרים כאחד משתתפים בריקודים ובאירועים מהנים שהתקיימו כאן במשך מאות שנים.

בקרו ב-Marienplatz בכל עת של השנה ועדיין תהנו. ממרץ עד אוקטובר תוכלו לצפות בגלוקנשפיל המפורסם של Neues Rathaus מבצע את הריקוד העליז שלו, הדמויות המכניות שלו מרגשות את הצופים שלוש פעמים ביום בהופעה שזכתה לה מאז 1908.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *